Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor all helyre az extrapiram...

Mikor all helyre az extrapiramidalis rendszer?

Figyelt kérdés

Az antipszichotikum valoszinuleg szetbaszta, de mar egy hete hogy nem szedem es megis egyre rosszabb. Fekve is dolok el folyamatosan. Ulni se, jarni se birok ezek miatt. Mintha nem lenne egyensulyerzekem.

Az orvos leszarja, nem hiszik el. Mikor all helyre? Ezekre a tunetekre ra szabad szedni az uj antipszichotikumot? nem fogja tovabb rontani?

ripedon volt, most olanzapin lenne.



2022. máj. 21. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Ripedon az az erős antipszichotikumok közé tartozik. Ez ront mindenen. Az olanzapin jóval gyengébb.
2022. máj. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De be merjem szedni ezekre a tunetekre? Nem lesz rosszabb? Es mikor all helyre?
2022. máj. 22. 09:28
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Előző vagyok. Nekem rosszabb lett. Akkor csökkentek a tünetek amikor kventiaxra váltottam. Ez nagyon bevált és nem okoznak ilyen mellékhatásokat.
2022. máj. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Én a ripedontól semmit se éreztem, a kventiax taccsra vágott, aludtam napi 20 órát, opanzapinnál meg szintén, de ott picivel többet tudtam ébren lenni
2022. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!