Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi tortenik velem? Elegem van mar

Mi tortenik velem? Elegem van mar

Figyelt kérdés
Éjjelente amikor azon a ponton vagyok hogy álomba merülök/elszenderedek hirtelen felugrok arra többször is hogy nem vettem levegőt majd próbálnék vissza aludni de ujra es ujra ez jön. Nem bírom már.. ja meg pluszba halálfélelem. Más tapasztalta már? Elegem van már. Sosem volt ilyen sosem volt baj az alvásommal :'(

2022. máj. 21. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szomnológus keress fel
2022. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2022. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Alvási apnoé a neve.

Menj el orvoshoz

2022. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 az szinten az en kerdesem de koszi
2022. máj. 21. 22:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. Sok éven át. Azt mondta a háziorvos hogy ez a horkolásnak egy ritkább verziója.

Minél fáradtabb vagyok annál rosszabb.

Azt hiszem "elfelejtek levegőt venni".

Néha most is van de már sokkal ritkább. Volt amikor nagyon sokáig nem vettem levegőt valószínűleg, mert mire felébredtem el voltak zsibbadva a végtagjaim.

Ha túl fáradt valaki akkor ez előjöhet. Ha alkoholt ittam akkor szinte biztos hogy 3-4szer légzéskimaradásom volt mielőtt elaludtam.

2022. máj. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Velem is fordult mar elo ilyen...Brutal sz@r erzes...Hala az egnek csak egy parszor volt az is nehany eve, de nagyon rossz erzes :(
2022. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokszor előfordultmár velem.
2022. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!