Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatosan szorongok, tanácsok?

Folyamatosan szorongok, tanácsok?

Figyelt kérdés

Múlt, jelen, jövő… mindentől.


Igazából, amitől tudva tudom ,hogy nem kéne ,attól is .


Már nem is beszélek senkivel csak a barátommal és a családommal. Semmi baráti kör ,max gyerekkori ,de vele beszélgetek 2-3 havonta egyszer h mizu

Dolgozni járok ,nem engedem el magam depresszióba ,de már mindennap úgy jövök haza ,hogy azon kattogok mit mondtam ,milyen vagyok

Tudom ,hogy pszichológus ,de nem hiszem ,hogy egy teljesen idegen ember csodát tenne nálam.


Már próbáltam ,de csak idegesebb és szorongósabb lettem.



2022. máj. 21. 22:44
 1/7 anonim válasza:
33%

Mindenféleképp próbálj egy hobbit, vagy egy elterelést. Nálunk van szorongós a családban, vele mindig vitettem stresszlabdát, és ha láttam, hogy szorong (kezdett összegörnyedni, meg elsietni) akkor mindig szóltam, hogy húzza ki magát, és beszlgetésre "kényszerítettem". Már a testtartás is sokat segíthet.

A pszichológus viszont fontos lenne, mert ha kezeletlenül marad a szorongásod, akkor rosszabbodhat, vagy kapsz mellé egy pánikzavart is. A pszichológusnak az lenne a dolga, hogy rávezessen téged a probléma megoldására, vagy enyhítésére. Talán nem volt jó a szakembered :)

Az elmondásod alapján kezdesz elizolálódni, amivel rontasz megint csak. Én a helyedben növelném az ingereket, de csak fokozatosan. Barátoddal menjetek sétálni, vagy kirándulni, és egyre többet és többet. Figyeld meg a szorongásod jegyeit, és ismertesd a barátoddal/családtagokkal, hogy lássa ő is, mikor kezdesz szorongani, és eltereli a figyelmed.

Nálunk ez vált be.

Sok sikert :)

2022. máj. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Alprazolamot próbáld ki.
2022. máj. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2

Miért csak ez lenne a megoldás rá??????

Aztán majd függő lesz

2022. máj. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretném gyógyszerezni magam:(

Elsőnek köszönöm!

2022. máj. 23. 23:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor miért írod hogy múlt jelen hövő?! Ekkor kell a gyógyszer. Persze ha továbbra is szenvedni akarsz akkor nem.
2022. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ismerek olyanokat ,akik szedtek és rászktak ,nem tudták abba hagyni ,gyógyszerrel szó szerint nem éreztek semmit.

Nem szenvedni akarok ,de ezt biztos nem. Csömörből vödörbe . Sok orvos csak felirogatja

2022. máj. 24. 12:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy az a baj hogy nem barátkozol. És így magadba fordulsz. Menj el ki kapcsolódni és ne mindig csak a rosszra gondolj. Mert élni jó :)
2022. máj. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!