Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kire milyen hatással volt az...

Kire milyen hatással volt az antidepresszáns szedés?

Figyelt kérdés
Évek óta depressziós vagyok, és kezd belőle már nagyon elegem lenni, hogy semerre sem haladok miatta. Egyszer voltam pszichiáternél, de nem mertem bevenni végül a bogyót, mert több helyen olvastam, hogy tartós szexuális zavarokat és érzésmentességet okozhat. Viszont sok pozitív tapasztalatról is olvastam, sok ember újra elkezdte miattuk élvezni az életet, ismét motiváltak lettek. Rátok hogyan hatottak ezek a szerek? Milyen arányban lehet velük negatív tapasztalat?

2022. máj. 23. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
2022. máj. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Balogh Zsozsó ***** válasza:
70%
Az első 2- 3 hét szörnyű volt,de utána fokozatisan jobb. Nekem nagyon bevált, és teljesen helyrejöttem tőle. Áldom az eszem és a dokimat, hogy elkezdtem szedni
2022. máj. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokfélét szedtem és sosem lettem érzelementes. Volt, ami nem hatott, más gyszer kicsit.
2022. máj. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!