Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valóságban senki nem barátkozi...

Valóságban senki nem barátkozik velem. Interneten 0-24be velük beszélek. Kéne segítség. (?)

Figyelt kérdés

Depressziós vagyok, magányos,de nagyon!

17 éves fiú vagyok, suliba is csak a netes barátokkal beszélek otthon is, tanulás helyett is, már órákon is. Ugyanannyi idősek mint én. Valóságban egy barátom sincs, és nem is lesz.

Pszichológus se segít rajtam már. Ha nem beszélek az internetes barátokkal ha esetleg offlineak mély depibe esek és rengeteg önértékelési zavarom lesz.



2022. máj. 23. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Így viszont nem csoda, hogy nincsenek élőben barátaid. Mikor tudnál velük beszélni/találkozni, ha egész nap a telefont nyomkodod csak?

A saját életedet teszed tönkre, durván függő lettél. Ez az elsődleges problémád, erre kellene először megoldást találnod.

2022. máj. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát Szombathelyről Miskolc / Eger / Debrecen / Budapest nincs oly közel.
2022. máj. 23. 15:33
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

És Szombathelyről kihaltak az emberek, vagy mi tart vissza téged attól, hogy onnan is szerezz barátokat?


Megjegyzem, nekem vannak barátaim Japánban, Ausztráliában, USÁ-ban... is egy rajongói klubnak köszönhetően, ahol tag vagyok. Évente egyszer szoktunk kb. Londonban összejönni (covid-időszakot leszámítva, nyilván). Két találkozó között is szoktunk mi is neten beszélgetni, de nem 0/24-ben! És képzeld: nem veszik el a barátság így sem. Sőt! Érdekesebb, tartalmasabb minden beszélgetés és találkozás, mintha állandó lenne a kapcsolat, és azt is tudnánk, ki mikor volt épp WC-n.

2022. máj. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mégegyszer mondom, velem nem barátkozik onnan senki. Próbáltam de kudarcba fulladt
2022. máj. 23. 23:57
 5/9 anonim ***** válasza:
És van ötleted, hogy ennek mi lehet az oka?
2022. máj. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kevés a fiatal Szombathelyen, nem olyan sokszínű mint Budapest.
2022. máj. 24. 16:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, de azért a középiskolába, ahol jársz, csak vannak fiatalok, nem? A korosztályod ott szokott barátkozni. Velük mi a gond?
2022. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azok azt sem tudják hogy létezem
2022. máj. 25. 16:35
 9/9 anonim válasza:
Én is szombathelyi vagyok, de pesten tanulok, és hidd el Budapest sztm rosszabb ilyen szempontból, mert ott még kevésbé barátkozosak az emberek. Próált meg itt Szombathelyen valamilyen egyesületbe belépni
2022. máj. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!