Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen állapothoz köthető ez...

Milyen állapothoz köthető ez a tünet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Melyik betegségben szokott a legjobban előjönni pl a valóság megkérdőjelezése?


Pl mi van, ha ez nem is a valóság?

Vagy mi van, ha hallucinálom a valóságot?


Stb stb


Köszönöm!



2022. máj. 23. 16:10
 1/1 mahoumacross válasza:
Deperszolanizáció. De nyugodj meg, amig élsz és jó dolgokat gondolhatsz, nincs gond. Én aki ennek az ellenkezőjében vagyok. Mint ha élnék, de mégsem. Mint ha kivetődtem volna Isten Világából az árulásom miatt. Immáron 2 hónapja. 2022.03.21. Délutánján, a lenyugvó Napban és a telefonomon kapott összhangban lévő idézettel a jóportálról. Na onnantól, ahogy vissza jöttem a lakásba és éreztem, hogy belül haldoklom és le feküdtem. Onnantól, mintha el távolodtam volna. Már aznap még ugyanakkor gyengültem és mintha bele íródott volna a lelkembe, hogy el kárhoztam.. Ahogy fel ébredtem, már tompa volt az elmém és állandó fáratság kísért - kísér a mai napig. Felejtem el a dolgokat. Nem csak a múltbélieket. Rohamosan például az aznapi teendőket és ha igérek valamit, mintha el felejteném. Nem tudok koncentrálni, mint rég. A gondolataim, amikor jót látok irigység tölt el, hogy nem tudok örülni igazán. Keserűséget érzek. A múltban, 2018-tól változott meg minden. Még az annak az évnek az elején kezdődött azzal, hogy ennek ami most van, annak az elő szele jelentkezett nálam, de Isten mindezt figyelmeztetésként adta. Nem próbaként. Ő nem rosszall nem tesz próbára. Én ígértem, hogy megváltozom. Mikor történt, hogy halál közeli állapotba kerültem. Mintha megtértem volna. És utána ez a 4 év ultimátum volt. Tavaly 2021.11.15-től ismét a halálomon voltam, mert folytattam a bűnös életemet. De mindennek ellenére is megmentett az Isten a Jézus Krisztus egyszülött fia által. Én pedig megígértem, hogy soha többet azt, amit ez idáig.. De nem.. Nem sikerült. Így hát már tán menthetetlen voltam. Mert a Szentlélek ellen követtem el bűnt. Most gondolhatod, hogy örült vagyok e vagy sem. De igen is létezik a jó Isten és az ő egyszülött fia a Jézus Krisztus. Szóval hidd el, hogy a valóságban vagy. De figyelj oda, amit most írtam és higgy és le ne térj a jó útról.
2022. máj. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!