Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi értelme bármilyen életet...

Mi értelme bármilyen életet is élni, ha nincs akivel úgy igazán meg tudnám osztani?

Figyelt kérdés
2022. máj. 24. 13:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem lehet néha jó is. Nekem sincs senkim mivel drogfüggő vagyok, viszont mikor beállok néha vannak jó időszakaim is :)
2022. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy szar életem van, csak nincs kivel megosztani úgy igazán.
2022. máj. 24. 13:39
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Jó de nem biztos hogy az az értelme hogy kapcsolatban legyen az ember. Sőt lehet nem is olyan egy kapcsolat mint ahogy így kívülről elképzeljük. (Nekem se nagyon volt tartós kapcsolatom.) Van aki meg kapcsolatban is 💩-ul érzi magát. Az az igazság hogy baromi nehéz jól működő párkapcsolatot kialakítani, és jó nagy felelősség is szerintem. (Én idővel inkább lemondtam róla, és azóta nincs bennem az a hiány mint régen.)
2022. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%
Same bro
2022. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Miért nincsenek barátaid, párod, szüleid, testvéreid?
2022. máj. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5. Persze van, de az mégsem olyan, jó tény kapcsolatfüggő sem vagyok, de ha jön valaki akivel passzolok, akkor mindig belém jön az érzés, hogy de jó is lenne, ha vele kölcsönösen mindent meg lehetne osztani, kvázi összeolvadni.

Nem a dugunk azt cső része érdekel, meg nem is a velem lekizhetsz, ezekben vannak korlátok, legalábbis én így látom, persze van igényem mind kettőre, de ez akkor igazi, ha a kettő egy emberben megvan.

2022. máj. 24. 14:19
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

5-ös vagyok


Akkor keresd meg a másik feledet, mert ezek szerint nem a megfelelő emberrel vagy.

2022. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Pont az lesz az értelme az életnek, hogy amíg tart addig van esély, hogy megtalálod azt akivel úgy igazán meg tudnád osztani.
2022. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Te mastol varosban el, hogy kiegeszitse az eleted? Ez a te dolgod, egyedul vagy parral.

Soha ne szamits masra, csak onmagadra. Sokszor szarrabb egy elet egy kapcsolatban mint “egyedul “.

2022. máj. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az ember társas lény, kapcsolatra vágyik.

Az ember önző, gyarló lény, a kapcsolatban is magányos, és zűrös abból szabadulni.

Sajnos nem tudok hasznos megoldást. Járj el olyan társaságokba, ahol hasonló gondolkodású emberek vannak, talán összeakadsz valaki értelmes lénnyel!

2022. máj. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!