Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felborulhatott a megszokott...

Felborulhatott a megszokott ritmusom és emiatt lehetek depressziós?

Figyelt kérdés

Korábban este szoktam hajnalig nezetni, tévézni meg nassolni de valamiért úgy döntöttem, hogy átváltok a rendes nappali életvitelhez és este alszok ami egy darabig működött de nagyon nem bírtam. Főleg délután szétunom magam, este meg mostanában pánikrohamokat kapok és emiatt nem tudok aludni. Este azért szerettem éber lenni, mert az az időszak annyira nyugodt, tiszta csend van, senki nem zaklat, nyugodtan tudok zenét hallgatni mivel a kinti zajok nincsenek, este van néhány kedvenc műsorom is...De ennek van néhány negatívuma de annyira nem vészes, pl.nehezen tudok felkelni reggel ha menni kell, egész napot átalszom néha de úgy se csináltam mondjuk semmit így mind1. Sose szerettem így egész nap ébren lenni, én éjszakai bagoly vagyok. Még ha munkába is kell menni akkor is és úgy is tudok dolgozni illetve reggel felkelni. Meg a nassolás a kedvencem, sokszor veszek kedvenc üdítőket, kajákat, nasikat hogy este youtubozás közben eszem, de mikor nincs elmegy az életkedvem, nem tudom mit csináljak mivel nélkülük nem jó ezt csinálni, főleg ha kevés kaja van akkor. Van hogy csak nem érzem jól magam kimenni és boltba elmenni ezért estig így szenvedek úgy mond hogy nincs kaja és magamba fordulok...

Váltsak vissza éjszakai módra így hátha jobb életkedvem lenne? Mert hiába váltottam át normálisra nekem nem jó..csak szenvedek vele. PL.most nincsenek rutinjaim ami zavaró. 24N vagyok..



2022. máj. 25. 22:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha neked ez a jó akkor persze válts vissza. Ha ettől rosszul érzed magad és szomorú leszel akkor csináld azt amit régen. Egyszerűen mindent csinálj úgy, ahogy jól érzed magad.
2022. máj. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!