Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mirzaten tol lehet ez?

Mirzaten tol lehet ez?

Figyelt kérdés
1 napja szedem de mar most nagyon faradtnak erzem magam alig tudtam felkelni es teljesen elnyom. Pedig elvileg 1 het mig hat de mar most erzem.

2022. máj. 26. 06:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt alvászavar kezelésére is adják, ott pedig első naptól hat. Kicsit tarts ki, mert elmúlhat ez a mellékhatás. Ha nem kérd a cserét.
2022. máj. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Két fő gondom van, nehéz alvás, és szociális fobia, illetve panikzavar. Most aludni tudok de elegge elnyom ez a gyogyszer, megprobalok kitartani de erős gyógyszer. Szedek ripedont is de annál ilyet nem éreztem.
2022. máj. 26. 12:03
 3/4 A kérdező kommentje:
A bura.hu szerint ez a gyógyszer a kezelés elején szedálást okoz, csak leirom hatha valakinek hasznos lesz. Eros cucc es csak 15 mg.
2022. máj. 26. 13:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy erős-e az egyéni. Nekem nem segített az alvászavaromon, le lett cserélve.
2022. máj. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!