Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hallott valaki a forradalmi...

Hallott valaki a forradalmi fagyasztasos rakgyogyitasrol?

Figyelt kérdés
Oriasi attotes lehet! Draga modszer , de a Kemo is draga! Ha van itt onkologus , kivancsi vagyok hallott-e rola

#rákgyógyítás #Fagyasztss
2022. máj. 26. 11:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Pontosan mire gondolsz? Linkelnéd?


Én arról láttam riportot, hogy egy német televíziós műsorvezető a kezelés mellékhatásaként jelentkező hajhullást tudta elkerülni úgy, hogy időnként lefagyasztották a fejét. Spéci sisakkal, megfelelő időtartamban....

2022. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
valami linket kaphatunk?
2022. máj. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Kitalálom: Az orvosok GYŰLÖLIK ezt a módszert! El akarják hallgatni! Dr. Prof. Zhian Cheng forradalmi módszere százak életét mentette meg! És jönnek az idézett hálálkodó üzenetek.
2022. máj. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
#3: esélyes.... :))))
2022. máj. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Pontosan melyik terápiára gondolsz? Nemrég végeztek ilyen a Semmelweis Egyetemen. Gyerekcipőben jár, egyelőre nem lehet tudni milyen hatása van, de jók az eddigi eredmények.
2022. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem. Itthon is kezeltek mar beteget vele. Nezz utana. Velemenyekre vagyok kivancsi foleg ha jar erre onkologus. Erdekesnek talalom a temat. Nem tudok Zheng doktorrol semmit.
2022. máj. 26. 12:54
 7/13 anonim ***** válasza:
#6: Szia, 3-as voltam, nem Zheng, Cheng, tökmindegy, csak egy fiktív nevet írtam le ami eszembe jutott, de látom, nem jött le a lényeg: ha sajnos érintett vagy akkor ne foglalkozz azzal, hogy a neten mit írnak.
2022. máj. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#6 hogy nezzunk utana ha azt se tudjuk mirol va szo? linkelj mar ey weboldalt vegy egy cikket
2022. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

[link]


Ez azért még nem tömegesen alkalmazott eljárás...

2022. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy gyerekcipoben jar. De..... fanzasztikusnak talalom. Fajdalomcsillapitasra, mar regen is hasznaltak. Minden ilyen erdekel. Kedves 3-as a vegtelen kivancsisagomon tul, bizony erintett is vagyok. Mindent probalok keresni, s erdekelnek a velemenyek is.
2022. máj. 26. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!