Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért hiányzik a régi állapotom?

Miért hiányzik a régi állapotom?

Figyelt kérdés
Depresszióval járok terápiára már egy ideje. De amikor végre elkezdett javulni az állapotom úgy érzem, hogy hiányzik a korábbi énem. Már arra is gondoltam, hogy abbahagyom a terápiát.

2022. máj. 31. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen időszakom. Amikor kezdtem jobban lenni, és nem voltam állandóan szomorú, bűntudatot lett. Úgy éreztem a depressziós is én vagyok és ha vidám leszek ezt a részemet cserben hagyom. De egy idő után rájöttem, hogy ez hülyeség. Ne hagyd abba a terápiát. Meglátod idővel elmúlik ez az érzés.
2022. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen, bár az enyém komolyabb indok miatt, hiszen amíg depis voltam beleszerettem egy lányba aki szintén depis úgymond. Emiatt úgy éreztem hogy cserben hagynám őt ha újra önmagam lennék, illetve tisztában voltam vele hogy az eredeti énemnek valószínűleg nem fog tetszeni az a lány és ez csak átmeneti "szerelem".
2023. aug. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!