Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erdemes megprobalni egy...

Erdemes megprobalni egy harmadik antipszichotikumot?

Figyelt kérdés
Kettotol is mar fel szemtol sulyos mellekhatasok jottek ki. Gorcsok, merevseg. Van ertelme egy harmadiknak? Ha ilyen kis adagtol mar bajom van.

2022. jún. 4. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Igen.
2022. jún. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
es attol nem fogok begorcsolni? ha meg az olanzapintol is sikerult
2022. jún. 4. 14:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt előre honnan tudni? De ha jól akarsz lenni muszáj próbálkozni.
2022. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de ha mindkettonek ez volt s vege hogy mar hangyaf*sznyi adagtol begorcsolok, akkor felek hogy a tobbitol is be fogok.
2022. jún. 4. 15:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Én utaltam a risperodont,folyt tőle a nyakam és zbi voltam..uhh...Most kventiaxot szedek. Nekem étvágyat és plusz 16kg.t hozott. Viszont cserébe kiegyensúlyozott vagyok és vissza tudtam menni dolgozni. Vmit vmiért. Mindegyiknek van mellékhatása.
2022. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen van, de nem fel szemtol kellene kijonnie. Hanem mondjuk egy normal adagtol minimum. ez az ami aggaszt. Meg nem olyan szemgorcsok, hogy nem latok semmit, az elviselhetetlen, meg nyaki merevseg, nyelesi keptelenseg.
2022. jún. 4. 19:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg hatóanyag van. Meg kell találni a megfelelőt, hogy jobb életminőséged legyen. Ezért nem kell előre elítélni a gyógyszert. Illetve nincs olyan, hogy "fél szem" mert mg-ra mérik. "Normális adag" ez egyénfüggő. Kventiaxból van akinek elég 25mg, nekem 400mg vált be.
2022. jún. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor ugy mondom hogy 2,5 mg olanzapintol meg 0,75 mg riszperidontol mar minden bajom volt. Ez nem normalis hogy ilyen kis mennyisegtol sulyos extrapiramidalis tunetek meg tejfolyas, szemgorcs stb voltak/vannak.
2022. jún. 7. 23:29
 9/9 A kérdező kommentje:
A mellekhatas nem azert van hogy mondjuk 10 mg / meg 2 mg nal kijojjon? nem ilyen pici adagoktol.
2022. jún. 7. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!