Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyakori szorongás illetve...

Gyakori szorongás illetve pánikroham okozhat szívgondokat?

Figyelt kérdés
Mostanában erősebben szorongok mint bármikor, sőt gyakran jönnek rám pánikrohamok főleg emberek között. Volt, hogy tegnap pánikrohamom volt, mivel beképzeltem valamit ami kiváltja a szorongást, hazajöttem és éreztem kicsit szúrni a mellkasomnál elég sokáig. Ilyesmit sosem éreztem. Régóta tart de járok pszichológushoz viszont nem halad gyorsan a dolog mivel évek óta tartó ez a dolog. Sosem volt gond a szívemmel de ha folyton szorongok illetve gyakran kapok pánikrohamot akkor lehetséges ilyen szívroham vagy valami? Vannak napok amikor annyira szorongok, hogy alig kapok levegőt, érzem melegedni az arcom, nem merek ránézni emberekre...pár napja ez volt. Ilyen durva szerencsére ritkán van. 24N

2022. jún. 10. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú távon természetesen nem jó neki, de ilyen fiatalon, egészséges szívvel meg sem kottyan neki, emiatt ne aggódj :)


Sok sikert a betegség elleni harchoz! :*

2022. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem te írtad ki a buszos sztorit? szerintem menj at pszichiaterhez, ha a pszichologus ennyire nem eredmenyes.
2022. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2.nem én írtam ki.
2022. jún. 11. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!