Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mi lehet a bajom? ...

Szerintetek mi lehet a bajom? Ez az egesz meg 2018 nyaran kezdodott, elosszor ejszaka remegtem leizzadtam eros hanyingerem volt es szorongtam elofordult egyszer ketszer nem forditottunk ra nagyobb energiat. Aztan amikor mar gyakrabban jelentkeztek⬇️

Figyelt kérdés
2022. jún. 11. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menj
2022. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szorongás, pánikbetegség. Már évekkel ezelőtt kellett volna pszichiáterhez menned.
2022. jún. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezek a rosszulletek orvoshoz fordultunk o azt mondta h ez iskolai stressz lehet, itt mar durvabb tüneteim is voltak magas pulzus, intenziv szivveres, nagyon eros hanyinger, izzadas, szorongas, gyors levegovetel, onkontroll elvesztese (mai napig vannak ezek a rosszulleteim) egy nap 164es pulzussal elmentunk a haziorvosunkhoz aki beutalt a korhazba ott nagyon rosszul voltam idegeskedtem elvegeztek a vizsgalatokat pulzust mertek ilyesmik ott kiderult h hoppa nincs semmi bajom szoval ez a stressz miatt lehet. Aztan elkellett jarnom pszihologushoz aki nem hitte el, hogy ez a bajom. Abbahagytuk de a rosszulletek ujra jelentkeztek egyre erosebb es erosebb ugy ereztem aztan mentunk megegy korhazba es pszihiaterhez is (mai napig jarunk hozza) viszont senki sem tudta/tudja megallapitani h mi a bajom ezek a rosszulletek vegig kisertek az eletem,a ti velemenyetekre vagyok kivancsi hatha voltatok hasonlo helyzetben.szoval az lenne a kerdesem hogy a leirtak alapjan ti mire gondolnatok mi a bajom?
2022. jún. 11. 20:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy sima pánikbetegség, én nem értem, mért utasított el a pszichológus, és mért nem diagnosztizált erre a pszichiáter! Vagy csak nem akarja neked mondani, de az szakmaiatlan, jogod van tudni a diagnózist. Kérdezz rá. Gyógyszert ad rá vagy pszichoterápia?
2022. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pszichoterapiara jarok antidepresszánst szeretett volna adni viszont ez abbamaradt ugyanis azt tanacsolta hogy hagyjam ott azt az iskolat ahova jarok ugyanis itt bantalmaznak mind fizikailag es lelkileg is
2022. jún. 11. 20:55
 6/8 anonim ***** válasza:
És otthagytad? A jelen időből úgy veszem ki, hogy nem.
2022. jún. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem
2022. jún. 11. 23:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem hagyod ott, addig mitől vársz változást? Évek óta jársz pszichiáterhez, de az általa javasolt ésszerű lépést nem lépitek meg. Bizonyos esetekben ki kell lépni a helyzetből.
2022. jún. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!