Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Stimuloton (sertralin) hízlal?

A Stimuloton (sertralin) hízlal?

Figyelt kérdés

2022. jún. 16. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. jún. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Az hízlal, amelyik segít. A depresszió miatti étvágytalanságot megszűnteti, így annyit eszel amennyit kívánsz. Neked kell szabályoznod magad, eddig a depi miatt nem ettél. Én nem híztam sose. Vagyis, 47kg-ról felmentem 51-re amikor olanzapinon voltam, aztán tükörbe néztem és mondtam, hogy na ezt nem, és ne félj 1 hét alatt lefogytam. Csak nem kell zabálni, akkor nem hízlal. A tebletta nem hízlal, legfeljebb az, amit eszel. Ha nem eszel.. szóval akaraterő és önuralom, meg kell tanulni, hogy attól, hogy alap hangulatod jobb, ne kezdj el zabálni
2022. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Hát nem tudom, én azelőtt szedtem Scippat meg pár antipszcihotikumot, olanzapint is.

Egyiktől se híztam, de azért sokan írják, hogy ugyanannyi evés mellett is hízlalnak ezek,azért félek tőlük...

2022. jún. 16. 19:38
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos ezek a gyógyszerek általában mindenhogy hízlalnak, mert hatással vannak az anyagcserére. Viszont hosszú távon a depresszió is hízlal, mert aki depressziós, az állandóan zabál bánatában. Bipoláris zavarom van, úgyhogy sajnos tapasztalatból írom ezt.
2022. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!