Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyan szorongásom van meg...

Olyan szorongásom van meg visszahúzódó attitűdöm, hogy még Pestre sem merek felutazni annak ellenére, hogy tavaly még oda jártam egyetemre és ott laktam 5 évig. Antidepresszánst szedek. Mit kezdjek magammal meg az életemmel?

Figyelt kérdés

2022. jún. 17. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Vigyázz a gyógyszerrel. Sokan lettek öngyilkosak a gyógyszer mellékhatásaként. En is pszichiátriára futottam miutan par hetig szedtem mert vágyat éreztem, hogy ártsak magamnak aminek nem tudtam ellenállni es megijedtem. Depresszió ellenit kaptam.
2022. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszer beállítás nm jó valószínűleg. Beszélj a pszichiátereddel első körben. Én is atmentem ilyenen. Először buszozz fél órákat a lakasodtol, vagy a legközelebbi városba vonatozz át,amit jól ismersz. Idővel csökkent a szorongásom. Ha nm érzed magad jól akkor doki mindenképpen lásson.
2022. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Paroxetin kell ide.
2022. jún. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
SSRI-t már szedtem (sertraline), nem hatott.
2022. jún. 17. 23:18
 5/5 anonim válasza:
Dolgozni el tudsz menni?
2022. jún. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!