Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Másnál is van így, hogy a...

Másnál is van így, hogy a "mindjárt megjön" érzés rosszabb mint maga a menstruáció?

Figyelt kérdés
Persze nem minden esetben, viszont most pár napja érzékelem ezt a "mindjárt megjön" érzést és tényleg ritka amikor ennyire kivagyok tőle. Talán 2x volt még ezen kívül ilyen rossz de amúgy kibírható nekem. Most viszont tegnap annyira fájt az egész derekam, a lábam is belül, hüvelynél sokáig tartó nyilaló fájdalom...pihenni ágyon alig tudtam, muszáj volt bevennem egy algoflexet és ahogy elmúlt (ami kb fél óra volt :( ) olyan enyhülést éreztem mint sose. Maga mensikor is vannak ilyenek meg fájdalmas görcsök, meg érzés de ez a megjön érzés talán rosszabb mint azok...akkor valahogy nem ennyire fájdalmas, és elnyúló. MIért van ez nálam, mitől érzem rosszabbnak ezt? Más is van ezzel így? 24 vagyok amúgy, szóval túl vagyok elég sok mensin de valahogy ezt tapasztaltam. :D...remélem más is így van ezzel.

2022. jún. 19. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Mindenki máshogy reagál. Nálam is van,hogy iszonyatosan befájdul a hátam. Vannak lazább tornagyakorkatok(jóga),ami picit mérsékli. Keress rá youtubeon.
2022. jún. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem altalaban faj mikor megjon de ez csak mersekelt amellet hogy mennyire durvan faj kozben mikor meg van.
2022. jún. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is előtte fáj egy napot mikor még meg sincs, csak minimál, aztán 1 napig így fájdogál, utána másnap megjön nagy mennyiség és már nem fáj.
ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!