Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hányadik antidepresszáns vált...

Hányadik antidepresszáns vált be nálad?

Figyelt kérdés
Azt is leírhatod, hogy mire szedted és mennyire használt.

2022. jún. 22. 13:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi szavazatokat.
2022. jún. 23. 09:59
 12/15 anonim ***** válasza:
Első jó lett, Anafranil depresszióra és generalizált szorongásra. Az első egy hétben sok mellékhatás jött elő, aztán elkezdett használni, úgy ténylegesen jól kb 6 hónap után éreztem magam, 2 év után tettem le.
2022. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én szívesen leírom a tapasztalataim a gyógyszerekkel, de senki ne vegye készpénznek, mert egyénileg mindenkinek máshogy hat, én OCD-s vagyok.

Rexetin: Félig-meddig jó volt kényszerekre, de borzasztó robotnak éreztem magam tőle, és öngyilkos gondolataim voltak szóval nem. (10/3)


Anafranil: OCD-re eddigi legjobb volt, de a borzasztó mellékhatások: szédülés, fáradékonyság, 0 szexuális inger, és úgy alapjáraton borzasztó közérzet úgy éreztem magam mint akit konstans vernek, és alig van a lábán emiatt nem vált be, pedig OCD-re majdhogynem tökéletes volt. (10/1)


Asentra: Egész kellemesen hatott, és nem igen volt sok mellékhatása, de sajnos nem hatott eléggé, és nem mertünk emelni az adagon, mert a szexuális mellékhatása kezdett kijönni, de egy korrekt gyógyszer volt. (10/6)


Floxet: Az elején egész jó volt, de sajnos aztán bejött egy derealizáció érzet, vagy mintha bambulnék egész nap az elején borzasztó sok volt az inszomniás estém ami megviselt, kényszerre nekem aligha hatott. (10/2)


Brintellix: Ezt most kezdtem el szedni 5 napi 5 mg-ot, és most 10 mg jelenleg nem sok tapasztalatom van elvileg ennek már kevesebb mellékhatása van, meg modernebb, eddig nem sokat tapasztaltam 1 hete szedem bizakodok.

2022. jún. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Semelyik
2022. jún. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Paroxat, elsőre hatott. Eleinte nagyon kellemetlen volt, de nekem működik.

Voltak érdekes napok, amikor nagyon nem tudtam mi történik velem, de valójában egy traumát dolgoztam fel vele, amiről nem is tudtam, hogy az egy trauma volt.


Ráhagytam az orvosra. Felírja, beszedem, és engedem hogy hasson. Kezdetben nagyon ellenkezik az agyam, de utána mindig sokkal, de sokkal nyugodtabban vagyok. OCD-re + súlyos depresszióra szedem.

És rendbe is rakta a viselkedésem, azzal együtt meg a gondolataim is tiszták, egészségesek. 40mg-ot szedek, de még mindig nem elég teljesen.


A gyógyszer az csak egy dolog. Szükséges, ha látszik is a viselkedésen, hogy nem nyugodt az ember. Mindenképp menjetek terápiára. Csak egy jó beszélgetés. Ha valamiről nagyon nem akarsz beszélni, akkor pont ott kell keresni a problémákat! És azokat meg kell oldani! :)

2022. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!