Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen kétségbe vagyok...

Teljesen kétségbe vagyok esve, ki hogyan kerekedne felül ezen?

Figyelt kérdés
Itt vagyok 24 évesen, a fizetésemből éppen megélek, de semmi félretett pénzem nincs, hónapról-hónapra élek, az egyetlen vagyontárgyam egy kb. 800 ezer forintot érő autó. Ha ez még nem lenne elég, néhány hónap múlva el kell hagynom az albérletemet, fogalmam sincs, hogy hogyan tovább. Soha nem voltam még ennyire kétségbeesve. Aki volt már hasonló helyzetben, hogyan lépett tovább?

2022. jún. 23. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk, keressél jobban fizető munkahelyet. Albérletet találni meg aztán végképp nem nehéz? Nincsenek neked barátaid, rokonaid?
2022. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Eladnám az autót az viszi a pénzt.
2022. jún. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Mi a szakmad? Mihez ertesz? Miben van tapasztalatod?

Ha nehany honapod van meg, akkor van idod ujat talalni.

Ha az auto nem letszukseglet, akkor tenyleg erdemes elgondolkodni az eladasan, s az aran vagy vmi tanfolyamot elvegezni, h versenykepesebb szakmad legyen. Vagy esetleg kulfoldre koltozni, ha van nyelvtudas (s nyilvan szandek).

Ha idod engedi, akkor masodallas atmenetileg, mig felre tudsz tenni valamennyit?

A mostani alberletedben van-e kauciod? Ha nem laktad le a lakast, azt viheted tovabb.

2022. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aludj erre az egeszrw egyet és másnap egy papírlapra nyugodt körülmények között írj egy megoldási tervet. Első körben keress egy megfizethető alberletet. Ha egyedül nem megy keress társakat hozzá. Nem tudom hol élsz de azért a meten elég bő a kínálat.

Aztán ha nem elég a pénz keress másik állás. Ha minden kötél szakad ott az autó vésztartaléknak. És gondold át mire költesz. Minden hónapban próbálj fértenni egy kisebb összeget. Csak arra költs amire feltetlenül muszáj amíg nem rendeződnek a dolgaid és nem lesz némi anyagi tartalékod. Szüleidhez is visszaköltözhetsz ha megengedik amíg gyűjtesz egy kis pénzt. Kívülről nézve nincs világvége.

2022. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az auto eladása jo ötlet, bár ha a munkához kell, akkor nem lehetséges.


Ha viszont nem munkaeszköz, akkor biztosan drágább, mint egy Bkv berlet vagy bármilyen tömegközlekedés. Az autó nem létszükséglet okvetlenül, és viszi a pénzt.

Aztan szerintem esetleg kereshetsz valakit, akivel együtt tudsz albérletbe menni, az is csökkent a költségeken.


Keress plusz alkalmi munkakat, vannak közvetitők. A vendéglàtás elég jól fizet.

2022. aug. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!