Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Barátnőm csúnyán befüvezett...

Barátnőm csúnyán befüvezett és depis. Hogyan rángathatnám ki ebből?

Figyelt kérdés
Régen együtt laktunk, a legeslegjobb barátnők voltunk. A fősuli után külön városban folytattuk életünket, de tarjuk a kapcsolatot. Nem igazán szereti a munkahelyét, a párjával szerencsére rendben van. Ma felhívtam, mire azt mondta, hogy most inkább ne beszélgessünk, szomorú volt és fátyolos a hangja. Kicsit mégis erőltettem a dolgot, kérdeztem mi a baj? Mire mondta, hogy egy közös ismerősünkkel rágyújtottak egy "felturbózott" cigire, és most le kell tennie. Holnap felhívom majd. Olyan dühös vagyok rá! Nem teheti magát tönkre! Legszívesebben jól nyakon vágnám... De úgy érzem nem használna ha szidom. Meg végülis felnőtt ember. Vagy többet érek ha inkább meghallgatom, hogy hogy is volt ez? Segítsetek!
2008. dec. 19. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt a füvezés dolgot ne vedd annyira komolyan.Mármint nem embert ölt,és nem kell aggódnod miatta,szerintem el tudja dönteni,hogy mi a jó neki.Mondjuk,szerintem neked az nem tetszett,hogy lerázott,és nem használna ha megszidod. Szerintem nem tudod a történet teljes egészében,és felesleges kiakadnod.

Szóval a címben levő csúnyán befüvezett se biztos,hogy igaz,meg az se,hogy depis. Lehet,hogy történt vele vmi rossz,és gondolta,hogy a füves cigi feldobja majd,csak az a baj,hogy ha rossz a kedve az embernek cigizéskor,akkor nem lesz vidámabb,hanem azt a rossz hangulatot erősíti fel.

2008. dec. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oké, nem veszem tragikusan. Már lenyugodtam. Holnap pedig türelemmel és szeretettel kivárom míg elmeséli hogy mi van.
2008. dec. 19. 23:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne dramatizáld ennyire túl, kikészült valamitől, aztán rápöppentett egy spanglira. Ezzel nem csinált nagyobb kárt magának, csak mintha berúgott volna.
2008. dec. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
felnőtt ember,elszivott egy zöldet,nem lett tőle depis,ne aggódj érte biztósan elmondja mi a valódi oka a szomorúságának:)
2008. dec. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Lehet, nem is volt szomorú, csak parázott, hogy le fogod szidni, hogy "tönkreteszi magát". Gondold el, biztos a frász jött rá, mikor látta, hogy hívod, de ciki lett volna kinyomni, így hát felvette és izgult, lesz-e fejmosás.

Mivel ismeri a hozzáállásodat, lehet, hogy nem ez volt az első ilyen eset, csak még nem mesélte el, ne szidd le, ha megunja az élményt, leteszi magától.

2008. dec. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
25%
Barátnödnek egyértelmüen lelki gondjai vannak. Néhány tipp, hogy kirángasd a letörtségéböl: beszélgess el vele bizalmasan, hallgasd meg gondjait, próbáld meg rávenni arra, hogy újra az legyen, aki volt. Talán nem ártana környezet változás sem, apró bevásárlások, kirándulás, vagy bármi olyan dolog ami feldobja.:) A legfontosabb: minél több pozitivum, és az, hogy biztositdsd affelöl, hogy támogatod.
2008. dec. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell ekkora tragédiát csinálni egy kis füvezésből. Egy füves ciginek sokkal kevesebb káros hatása van, mint ha ehelyett berúg. Ne akarj anyáskodni felette.
2009. jan. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, már megbeszéltük a dolgot.

Amúgy nem szidtam le.

Rossz élmény volt neki, úgyhogy nem is vágyik már többé semmiféle spanglira.

2009. jan. 16. 11:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyökér vagy.
2010. aug. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!