Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen szükséglet kielégítése...

Milyen szükséglet kielégítése az ha úton útfélen minden nőt megnézek aki szexuálisan bejön a számomra?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy a szexuális...

De részletekbe kibontva milyen szükségletem nem elegülhet ki?

Összetartozás?

Törődés?

Kérem segítő javaslataitokat.

Köszi!



2022. jún. 27. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Semmit. Ez alap, egy egészséges, hetero kannál.
2022. jún. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Ne rágódj ezen, mert ez így marad. Én 50 felett vagyok, feleségem van és gyermekeim, mégis végignézem a szép lányokat az utcán, pedig semmit nem akarok tőlük. Nem is illenek hozzám, nem is egyezne az érdeklődésünk, teljesen más dolok kötnek le, mint egy fiatal lányt. Ettől még szép látvány némelyik, miért ne nézném meg őket? Egy szép autót vagy szép házat is megnézek, de ez így van egy híddal vagy egy filmmel is. Sőt, az ember megnézi a rossz környéket, a hajléktalanokat, az utcanőket is, csak azt nem kérdezi meg magától, hogy miért is? A szépet, a jót mindenki szereti, legyen az tárgy, állat vagy egy nő. Ha egy szép lány (vagy akár egy kevésbé szép) valamiért bejön szexuálisan, azt csak azt jelzi, hogy rendesen működik benned minden, amire egy férfinek szüksége van ebben a helyzetben. Ahogy látom, a csajok is ezt csinálják, ők is méregetik a pasikat, csak NEM MINDIG szexuális szempontok alapján, hiszen az ő fejükben más a fontossági sorrend.
2022. jún. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenki megnézi.
2022. jún. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!