Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azért utál mindenki mert...

Azért utál mindenki mert depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Amíg nem voltam az aranyosnak tartottak az emberek, most hogy megváltoztam a depresszió miatt úgy vettem észre hogy kerülik a társaságomat és utálnak

2022. jún. 27. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Azért hiszed azt, hogy mindenki utál, mert depressziós vagy.
2022. jún. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Attól függ! Ha a személyiséged is megváltozott, akkor azért utálnak!

A depressziósok gyakran gorombák, ingerlékenyek másokkal szemben!

Továbbá, nem lehet velük vidám dolgokról beszélgetni, hanem mindig csak a keserűség árad belőlük!

Ezek a tulajdonságok érthető okokból nem túl vonzóak a depressziósok környezetében élőknek...

Persze, van olyan depressziós is, akin nem is látszik, hogy az. Ezeket csak általánosságban írtam le!

Meg sajnos én is hajlamos vagyok a depresszióra...

2022. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

1-essel egyetértek, lehet a depresszió miatt gondolod így.


Viszont az is lehet, hogy már nem vagy szórakoztató személyiség (jogosan, mert hisz depressziós vagy) és azoktól sokan elfordulnak. Nekem, mikor nagyon mélyen voltam derült ki 4-ből 3 nagyon jónak hitt barátomról, hogy csak a szórakoztató énemet viselték el. Egy barát maradt akkor is mellettem.

2022. jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%
Ha valakit utálnak, azt amiatt utálják, mert utálatosan viselkedik. És nem azért mert szőke, vagy nem azért, mert barna bőrű, vagy nem azért mert depressziós. De egy szőke, barna bőrű depressziós is tud olyan aranyos lenni, hogy kedvelem. Ha utálnám, akkor azért utálnám, mert velem utálatosan viselkedik.
2022. jún. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos valószínű, hogy igen. Az emberek nagy többsége szeret beletaposni azokba, akiknek problémái vannak. Ezt személyesen is megtapasztaltam már.
2022. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos, tény, hogy akinek komoly lelki gondjai vannak, előszeretettel rúg bele az emberek többsége... Az emberekben is vannak bőven állati tulajdonságok...

Azt szeretik, ha valaki náluk gyengébb! Akkor ettől ők erősebbnek érzik magukat! "De jó, hogy ennek sokkal rosszabb élete van, mint nekem!"

Ha valaki mindig szomorú, magába forduló, az bizonytalanságot sugároz belőle! "Ebbe belerúghatok, úgysem fog visszaütni!"

Nézz meg egy mindig mosolygós, boldog embert! Bele jóval ritkábban kötnek bele, mert kiegyensúlyozottnak, magabiztosnak látszik!

2022. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!