Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetne kicsit lazábban...

Hogyan lehetne kicsit lazábban venni a dolgokat ? Túl stresszes vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

25 éves nő vagyok.

Van egy 15 hónapos kisfiam.

Őt is nagyon féltem mindentől és mindent túl reagálok.

Én is félek,minden fajta betegségtől,mindent be beszélek amit éppen látok a tvbe vagy olvasók a neten

Rögtön panikolni kezdek ha meglátok egy mentőt vagy mentő helikoptert.

Aurás migrénem van és kb azóta van ez a panik szerű dolog is.

Félek hogy az aurás migrénből egyszer agyvérzés lesz.Az aurás migrén tünetei nálam a zsibbadás,száj.nyelv,kéz kar zsibbadás látás kiesés.

Ez kb 11 éves korom óta van.

Egy éven 1x minimum.

Mindig orvoshoz járok,vérvétel, kardiológiai vizsgálat,hasi ultrahang,mert mindig van valamilyen tünetem.

De eddig hálistennek.minden.vizsgalat negatív.

Egy minimális.eltérés van az egyik szivbillentyűnél de az orvos szerint ez semmi bajt nem okoz.

Hogyan lehetne ezt leküzdeni ?

Élni szeretnék,és nem a betegségekben és azon agyalni hogy mikor jön az aurás migrén.



2022. jún. 30. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy GYES-betegség. Majd elmúlik, ha visszamész dolgozni és nem egész nap azon agyalsz, hogy mi bajod lehet. A migrénedet vizsgálta már valaki?
2022. jún. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gyes előtt is ilyen voltam,igaz nem ennyire.

Igen vizsgálták a migrént,voltam MR vizsgálaton 4 éve

Az előtt CT is volt

Carotis ultrahang...

2022. jún. 30. 13:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor csak kell valami, ami leköti a figyelmedet, egy hobby vagy egy részmunkaidős állás. A sport is nagyon jót tesz.
2022. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!