Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napi másfél tabletta rivotrilt...

Napi másfél tabletta rivotrilt hogyan kell elhagyni?

Figyelt kérdés

2 hete szedek napi másfél tabletta rivotrilt negyedenként elosztva, antidepresszáns bevezetése miatt, hogyan kezdjem el az elhagyását?

Nagyon rossz allapotban voltam, szo szerint pokolban ereztem magam, felek h ez visszajon ha abbahagyom. 21/f



2022. jún. 30. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
2 hét után túl sok macerát nem okoz az elhagyása. Minden nap hagyjál el egy negyedet.
2022. jún. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Orvos mit mond?


A rivotrilt 2 hét szedés után simán abba lehet hagyni, nem alakul ki ennyi idő alatt függőség.


Ellenben ha attól félsz mi van ha abbahagyod, arra már csak az orvos tud választ adni.

2022. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos orvossal csak 1 het múlva talalkozom, de köszönöm a tippeket, ma 6 negyed helyett 5öt veszek be
2022. jún. 30. 14:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az #1 írha
2022. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Hány mg-osból szedsz másfél tablettát? O,5 mg-is és 2 mg-os tabletta is van.


2 hét alatt fizikai függőség nem alakzl ki, legrosszabb esetben nagyon minimális szorongást okoz.


Kérdéses, hogy az antidepid hat-e már, ha nem vagy nem eléggé, akkor a hatása hiányozhat. Nem biztos, hogy jó őtlet minde elhagyni.

2022. jún. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül még nem hagyom el, de wz adagot lecsokkentettem 6 negyedrol 5 negyedre mar, igy hagyom, de most jon vissza a szenvedes, pedig 3 hete szedem az ssrit, amugy 0.5 mg-os rivotrilt használok
2022. júl. 2. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!