Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, hogy megint...

Mit csináljak, hogy megint lekéstem a pszichológusról?

Figyelt kérdés

2016-ban jártam pszichológushoz, de magán volt lehúzott pénzzel és nem segített. Utána ajánlottak nekem TB-set és mire sikerült rávennem magam, hogy felhívjam ez már 2020 eleje, betört a koronavírus és felfüggesztették a rendeléseket. Mire újra indult, pont a pszichologus épülete mellett találtam munkát és ott el is engedtem, hogy a kollégák nehogy már dilisnek tartsanak halogattam ezt a dolgot. Most 2022-ben a munkahely megszűnt és egyből jelentkeztem újra oda az orvoshoz. Erre azt mondták, hogy szeptemberben mehetek leghamarabb... Elmondhatatlan csalódottságot éreztem, ősszel lehet már nem is leszek a városban. Úgy érzem elvesztegettem 2 évet. Bűntudatom van, jobban kellett volna erőltetnem...


29 F



2022. júl. 11. 14:50
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja és azt nem írtam, hogy most hónapokig meg tudok lenni munka nélkül. És úgy terveztem, hogy nekem ez a pszichologus lesz minden előtt.

Ha elkezdek dolgozni akkor összeegyezetethetlen lesz a munkaidővel.

Magánra nem fizetek, amikor ilyen infláció van.

Úgy érzem mintha egyik vagy másik ujjamat le kéne vágni, de mindet nem tudom meghagyni, nincs olyan döntés ami most jó lehet.

Egy új munkahelyről sem lehet elkéredzkedni persze próbaidő alatt esélytelen...

2022. júl. 11. 14:52
 2/3 anonim ***** válasza:
42%
Komolyan azért nem mentél, mert esetleg valaki messziről meglátta volna, hogy bemész abba az épületbe, ahol mellesleg pszichológus is van? És ezt biztos minden kollega tudja, hogy pontosan kik dolgoznak a szomszédban. Amúgy én járok pszichiáterhez, csomó ismerősöm és kollégám tud róla, senki nem néz dilisnek.
2022. júl. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen komolyan azért. Te egy ember vagy én pedig egy másik ember, engem elriasztott ez a dolog attól, de mivel jól fizető és könnyű munka volt. Így a pszichológussal nem foglalkoztam inkább.
2022. júl. 11. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!