Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antipszichotikum(Olanzapin)elh...

Antipszichotikum(Olanzapin)elhagyása után ismét helyre áll a libidó(ami jelenleg zéró)?

Figyelt kérdés

2022. júl. 26. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Ugye nem akarod orvosi gyógyszercsere nélkül abbahagyni?
2022. júl. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De abbahagytam nem érdekel ha vissza is esek csak legyek újra a régi
2022. júl. 26. 00:57
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
A régi bolond? Egy skizofrénnel nem lehet kibírni! Sem ember nem bír ki maga mellett, mert téveszméket hangoztatsz, se dolgozni nem tudsz, mert a kollégáid szólni fognak a főnöknek, hogy rúgjanak ki. Egy kezeletlen skizofrén alkalmatlan a társadalomba való beilleszkedésre. Elveszted a munkádat, ezáltal elveszted a lakásod, az utcán kötsz ki magadban beszélve, időnként üvöltve, a járókelőket ijesztgetve. Ez nem játék! A teljes életed a tét, nem a libidód! Kérj másik gyógyszert, mert lehet, hogy másiknak nem lesz ilyen mellékhatása.
2022. júl. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3.

Nem biztos, hogy skizofréniára szedi az antipszichotikumot. Fel szokták írni más betegségekre is.

2022. júl. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező helyre állt a libidód? Ugyanez van velem is.
2022. szept. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez engem is erdekelne
2022. szept. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem igen. De én csak 3 hónapig szedtem.


N

2022. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!