Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitlyen munka való egy ADHD-snak?

Mitlyen munka való egy ADHD-snak?

Figyelt kérdés

Mit dolgoznak ? Ès hogy bírják ?

Szerintem èn is az vagyok ès 2 havonta munkahelyet váltok .



2022. júl. 26. 03:46
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Én mérnökinformatikusnak tanulok. Programozok.

De előtte kipróbáltam vagy 3 szakot. (gépészmérnöki, gazdmen, műszaki menedzser)

2022. júl. 26. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2%
Mi a budos kva anyatokert lettem leszavazva:D amikor adhdskent nyilatkoztam ti retkek:D
2022. júl. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én burkolóként dolgozok, előtte kipróbáltam 4 szakot (SE - ÁOK utolsó évben otthagytam, majd BME VIK 2 év, BGE gazdmeg 2 év, ELTE - Régészeti kar 1 év).
2022. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy felnőtt ADHD-s embert ismerek, ő vezető beosztásban dolgozik egészségügyi területen, le is doktorált. De őt gyermekként diagnosztizálták, sulit váltottak, fejlesztették. Kiváló ember, nagyon sikeres a maga területén.


Szerintem neked is beszélni kéne szakemberrel a gyanúdról a köv. váltás előtt.

2022. júl. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ADHDs, de én is belekóstoltam kettő egyetemi szakba, az egyiket elvégeztem. Próbálkoztam okjval, de halál unalmas volt, most önkéntes vagyok külföldön az EVS programmal. A további tervrveimhez tartozik, hogy megtanulok programozni. Szeretek a háttérben lenni, de érdekes munkát csinálni.
2022. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Engem gyárba akarnak küldeni mert csak 8 általánosom van. Voltam már gyárban de megbolondultam a monoton munkától. Meg dobozokat kellett pakolnom de annyira untam már hogy csak feldobáltam őket és szóltak hogy pakoljam újra de dühkitörèst kaptam ès kimentem. Aztán ki is rúgtak.
2022. júl. 26. 20:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs univerzális munkahely ami mindenkinek jó. Engem leköt a programozás, technológia, kertészkedés, lakberendezés stb.

Nekem szörnyen rossz a figyelmem, ha nem érdekel valami akkor nagyon nehezen koncentrálok, de pl programozásnál be tudok jutni a "flow" állapotba, ahol annyira érdekel hogy meg tudom e a problémát oldani hogy nem tereli el más a figyelmemet.


8 általánossal limitáltak az opcióid én megértem hogy monoton, én diákmunkaként csináltam régen és gyűlöltem, de képzettség nélkül kb ez van. Próbálj képesítést szerezni olyan területen ami érdekel, bármi is legyen az.

2022. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Először is, próbálj meg leérettségizni
2022. júl. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
gyakoris bérkommentelő
2022. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én autista és ADHD-s is vagyok. Fordítóként dolgozom.
2022. aug. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!