Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet inni alkoholt escitil...

Lehet inni alkoholt escitil és xanax mellett?

Figyelt kérdés

5mg escitilt szedek, illetve 2-3 naponta 0,25 mg xanaxot (mást vagyok elhagyóban).

Ha aznap nem veszem be a xanaxot ihatok alkoholt? Az escitilnek a betegtájékoztatóján az volt, hogy elvileg nincs hatással egymásra a 2.



2022. júl. 28. 06:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Valamint már kb 1 éve szedem a xanaxot, ez idő alatt nem ittam, de meg kellene varni amíg teljesen kiürül a szervezetemből, hogy ihassak vagy hogy működik?
2022. júl. 28. 06:54
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Miért akarsz inni, nincs elég bajod?
2022. júl. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem
2022. júl. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mert hosszú hétvégére megyünk nyaralni és jó lenne kikapcsolódni kicsit? De úgy látom itt sem fogok értelmes választ kapni
2022. júl. 28. 08:24
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Ne igyál alkoholt escitilre és más antidepresszánsra vagy szorongásoldóra sem.


Az alkohol nagyon rossz kombó ezekkel, növel a mellékhatások kockázatát és súlyosságát és csökkenti a hatásosságát mindegyik hasonló szernek.

2022. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
13%
Escitilre lehetne inni, de xanaxra nem.
2022. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
#5-öst miért kellett lepontozni? Igyon a kérdező a Xanax-ra? Ha csak aznap nem veszi be, attól még nem ihat.
2022. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

Ne igyál.


De én ittam. Xanaxra, antidepire, antipszichotikumra, hangulatstabira. Nem a kimbóktól volt bajom, hanem az alkoholtól.


Már nem iszok. Elég volt 1(-2) év alkoholizálás.

2022. júl. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
*kombóktól
2022. júl. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%

Valaki nagyon lepontozott, úgy hogy akkor kifejtem

bővebben. SSRI típusú antidepresszámsra amilyen az Escitil is lehet inni, anno megkérdeztem az orvosomat, de a betegtájékoztatóban is szerepel, hogy szabad rá inni. A xanaxra viszont tényleg nem szabad inni, viszont a kérdező csak néhány naponta veszi be. Ha aznap nem veszed be akkor ihatsz, addigra kiürül a xanax a szervezetedből. Aki szerint nincs igazan az indokolja már meg, hogy miert

2022. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!