Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Friss Tündérhegy, Thalassa-ház...

Friss Tündérhegy, Thalassa-ház vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Tudom, hogy sokszor feltették már a kérdést, de még a legfrissebbek is túlnyomó részben 1-2 évesek (és akkor most még a covid is változik ugyebár).


Szeretném megérdeklődni azokat akik mostanában, minél frissebben (mondjuk az elmúlt 1 évben) vannak/voltak bent bármelyikben, hogy mi újság odabent, milyen az élet?


Leginkább ezek érdekelnek:

Mennyi idő most bejutni miután felvesznek? Vannak-e jelenleg covid szigorítások (maszk, látogatás, kijárás, hétvége hogy megy)? Milyen a személyzet, orvosok, terapok stb.? Milyen a hely maga, az épület, kert, felszereltség, szobák? Milyen a kezelés, a módszert hogy élted meg, hatásosnak érezted-e? Milyen a beosztás és kijárás? Milyen szokások vagy feladatok vannak amiket érdemesnek tartotok megemlíteni? (mint főzés, takarítás, telefonhasználat, dohányzás, közösségi szórakozás, érintkezés stb. amik ilyen helyeken érdekesek tudjátok) Milyen korbeli és nembeli felhozatalra kéne számítanom?

Speciális Thalassás kérdés: Ez az adományozós, támogatós fizetés hogy működik? Tudom, hogy nem muszáj, de nagyon nyomják. Nem kellemetlen, ha valaki nem tud adni? Vagy van-e minimum amitől érdemes? Ti mennyit adtatok/adnátok? (aki nyitott erről beszélni)


És esetleg aki mindkettőt megjárta, vagy nagyon ott van a témában, légyszi szavazzon is ki melyiket ajánlja inkább! (közepesen lényegtelen, de leginkább depressziós, személyiségzavaros, szorongós problémákkal feküdnék be)


Az ilyen vértócsás, balhézós úristen milyen emberek vannak ott, álomba sírtam magam minden este rémsztorik nem izgatnak annyira köszi, ezek mindig voltak és lesznek is ilyen nehéz helyeken.


Előre is köszönöm! :))

Üdv.

Egy nagyon hálás, döntésképtelen, 19 éves leány.



2022. aug. 2. 00:27
1 2
 11/14 czovek1973 ***** válasza:
55%

Ezota már a próbaidődet töltöd bent.

Rajottel, h kevés szabadidő eltöltési lehetőség van bent.

Na lássuk!

Pingpong, Beugró, Dixit - ez megy, és érdemben más nem.

Viszont próbáljátok meg festeni, rajzolni.

2 hónap alatt raharaptam. Nameg M. Fruzsi támogat benne benneteket.

Bent kezdtem februárban, ma már Debrecen "amatőr", de atomjo festoit szedem össze. Mindenféle szakmából. Absztrakt egyletet fogok létrehozni, ahol egymást motivaljuk, kimaradó alapanyagokat cserélunk.

Ez a terv. És még is fogom csinálni.

A karitatív vonal agytrosztje-logisztikusa én leszek pár év múlva.

Amikor éppen nem az antigravitacios/kinetikus hajtomuvon dolgozok.

Valaki úgyis előbb utóbb megcsinálja. Most nagyon ideje van!

Szóval a Thalassaban Fruzsi visszaadta azt a kreatív lelkesedést, ami az ordenáré teljesítményem hajtóereje. A festés feltölt úgy, mint semmi más. Nem hittem volna!

2022. nov. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 czovek1973 ***** válasza:
37%
Minél nagyobb pofával szidja valaki a pasikat és minél nagyobb plüssmacikája van, annál jobban be tud illeszkedni a közösségbe. A Thalassa egy ilyen hely.
2022. nov. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
A Tündèrhegyi kezelès ès befekvès, terápia stb. Sztk alapon van vagy fizetős?
2022. nov. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 czovek1973 ***** válasza:

Nem tudom. De mostmár tudok róla, hogy oda tényleg érdemes menni.

Sok forrásból hallom.

Egyébként ha valaki ideális büfészakost akar látni, feltétlenül menjen a Thalassába, ahol megismerkedhet Rékával.

A stáb úgy működik a Thalassában, mintha egy lakatos csak villáskulccsal tudna dolgozni...

2022. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!