Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkoholisták, nektek sikerült...

Alkoholisták, nektek sikerült valaha is mértékkel innotok?

Figyelt kérdés

2022. aug. 2. 02:38
A kérdező szavazást indított:
Igen, azóta mértékkel iszom
Igen, de hamar visszaestem az eredeti állapotba
Nem
15 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én más függőség rabja vagyok, és ennek ellenére a második pontot merészeltem megjelölni, mert igaz. Remélem nem bánod, és elnézést kérek a kellemetlenségekért.

2022. aug. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kellemetlen, a függőség az függőség.
2022. aug. 2. 03:11
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Csak mértékkel sikerült. Minden nap megittam (már abba hagytam) néhány sört, hétvégén többet. Soha nem a részegség volt a cél, az idejét sem tudom megmondani, hogy mikor sikerült túlzásba vinni.
2022. aug. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Persze, pl. vendégségben vagy nyilvános helyen nem iszok sokat, kockázatos. Azzal megvárom amíg hazaérek. Ha nincs rá mód hogy annyit igyak amennyit akarok akkor inkább nem iszok semmit, azt könnyebb, mint keveset.
2022. aug. 2. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Más függőség. Teljesen leállni csak napokra sikerül. Radikalisan (90%) csökkenteni könnyebb, mint teljesen kiiktatni. Ugy hónapokig elvagyok. Igaz, időről-időre elhagyom magam, de egy új elhatarozassal megint hónapokig megy a csökkentett mennyiség.
2022. aug. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!