Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Genetikai hulladék volnék?

Genetikai hulladék volnék?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, nyomorék keskeny vállalkal, szar előreálló fogakkal. Oldalról lapos nyomorék arccal. Semmi izom, 176 centivel 55 kiló. Hangom mint egy 15 éves kislánynak. Hányni tudok magamtól. Se barátok, se munkahely, se nők. Mindez emiatt. Undorító vagyok, fel fogom akasztani magam.
2022. aug. 3. 23:47
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
25%
Olyan nincs, hogy sehova nem vesznek fel. Gyárba/gyorsétterembe mindig kell ember. Gondolom ez nem felel meg.
2022. aug. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
Nekem semmilyen mentális zavarom nincsen, csak már annyi rossz élményben, megalázásban volt részem, hogy szimplán feladtam. Én nem egy mosdatlan 16 éves proli vagyok, aki kitalálja, hogy depressziós és meg akar halni. Nekem nincs rossz kedvem, ha nem bántanak, beszédes vagyok és szeretek emberekkel lenni. Csak a probléma az, úton útfélen cseszegetnek. Nem kezdem el írogatni, mik történnek velem mert tök felesleges. Vágom, hogy a konvencionális pszichológia nem tudja értelmezni azt, hogy nem kell mindent vagy akármit elfogadni, de ez van. Egyébként tök m1 milyen formában írok ki dolgokat, akkor se akart segíteni senki, amikor csak szimplán segítséget kértem. Teljesen felesleges a gázlángolás.
2022. aug. 4. 00:15
 13/53 anonim ***** válasza:
0%
9. Te önmagaddal vitatkozol? Hol írt bárki olyat, hogy nincs szükség szakember segítségére? Mert én nem látom.
2022. aug. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
70%

"Egyébként tök m1 milyen formában írok ki dolgokat, akkor se akart segíteni senki, amikor csak szimplán segítséget kértem."


Kérdező erre van egy nagyon szuper közmondás. Segíts magadon és az isten is megsegit.


Soha ne másoktól várd a megváltást!!! Az a te saját fejedben kell legyen!!

2022. aug. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:
Aham, akkor cseréljünk helyet. Ja nem, neked nem kell ezt végigszopni.
2022. aug. 4. 00:19
 16/53 anonim ***** válasza:
74%
Most miért reagálsz ilyen tuskó módon? Szerintem mindenki segítő szándékkal állt hozzád.
2022. aug. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
13. A lepontozásra gondoltam.
2022. aug. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
Vágom, de ezzel nem tudok mit kezdeni. Nekem tele van a hócipőm a klisékkel. Én megtettem, hogy amikor egy FB csoportba írt egy ember hogy részegen ücsörög egy padon a parlamentnél, én kimentem hozzá. Abszolút senkit nem érdekelt a segítség kérése pont úgy mint az enyém itt most.
2022. aug. 4. 00:24
 19/53 anonim ***** válasza:
34%

Hát ha így gondolod, akkor én léptem is tovább (meg ki innen).

Nehéz eset vagy.


Joejt mindenkinek.

2022. aug. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
45%
Fogja már valaki kézen és vigye el edzeni vagy csajozni!!
2022. aug. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!