Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Genetikai hulladék volnék?

Genetikai hulladék volnék?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, nyomorék keskeny vállalkal, szar előreálló fogakkal. Oldalról lapos nyomorék arccal. Semmi izom, 176 centivel 55 kiló. Hangom mint egy 15 éves kislánynak. Hányni tudok magamtól. Se barátok, se munkahely, se nők. Mindez emiatt. Undorító vagyok, fel fogom akasztani magam.
2022. aug. 3. 23:47
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
Igen, amikor már nem tudsz reagálni, akkor az agyonhallgatás a megoldás. Meg hogy "nehéz eset vagyok".
2022. aug. 4. 00:28
 22/53 A kérdező kommentje:

20:


Felesleges az ércelődés, tudod te is nagyon jól, hogy mit kértem.

2022. aug. 4. 00:29
 23/53 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagy genetikai hulladék, mert akkor már az őseid is kihaltak volna. Mindent akarsz egyszerre, amiről tudod, hogy lehetetlen. Türelmesen, sok munkával lehet változtatni. A kinézeteden edzéssel, otthon is elkezdheted a fekvőtámaszokat. A fogaidon fogszabályzással, van már láthatatlan fogszabályzó is. Csupa megoldható problémád van, ellentétben azzal, akinek mondjuk mikropénisszel vagy 80-as IQ-val kell boldogulnia. Ne picsogj, hanem kezdj el élni!
2022. aug. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:
Najó oké hagyjuk az egészet. Mondom nem kezdem el az egész sztorit mert felesleges. Csak az írjon aki hajlandó találkozni, telefonálni. Mindenki más húzzon a fenébe.
2022. aug. 4. 00:41
 25/53 anonim ***** válasza:
83%
Azért nincs neked senkid, mert elviselhetetlen vagy. Egy csomó tanácsot kaptál és mindet támadásnak vetted.
2022. aug. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
84%
Ha tetszik, ha nem, ez sajnos hiszti
2022. aug. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:
Mondom, elég volt a gázlángolásból, mert abszolút nem érdekel és a kérésem szempontjából irreleváns. Most lehet bizonyítani emberek. Mindig ez megy, hogy nem kérnek azok segítséget akik bajban vannak. Nem kell a teóriákat gyártani velem kapcsolatban. Segítesz vagy nem, ez a kérdés.
2022. aug. 4. 00:50
 28/53 anonim ***** válasza:
79%
Mindenki segíteni próbált, és szerintem veled nem az a baj, hogy nem tudsz kivel elmenni edzeni. Biztos valami mélyebb oka van ennek, de nem, nem fogok teóriákat írni, nem is kell leírnod a bővebb történeted, ha nem akarod, de így azért elég nehéz segíteni.
2022. aug. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:

28:

Ide még válaszolok és részemről be van fejezve. Nem segítettek. Olyan klisés dolgokat írtak le, amiket bármelyik önsegítő oldal címlapján le van írva. Semmilyen mélyebb oka nincs annak, hogy a vonaton lebuz)zott egy utas, és a szalagavatóm után beszóltak, hogy buz). Meg még sorolhatnám. Teljesen megkeseríti, tönkreteszi egy fiatal férfi életét amikor nem jön el az a várt pillanat, mint az első rendes borotvákozás, mélyülő hang, széles vállak, szőrös mellkas. Élmények. sok foci, sport. Első csók, szex, első barátnö. Mindent megpróbáltunk, millió orvosnál jártam. Többféle beszédtanárnál, logopédusnál, foniáternél, énektanárok. Mind hasztalan. Ha már teóriáknál tartunk, fixen elképzelhető, hogy ért egy trauma akár magzati állapotban is ami miatt ilyen lettem. De most ezen kár beszélni. Segítséget kértem, ami személyes, ami támogató. Nem fogom megkapni. Nem is érdemes erről vitát nyitni a továbbiakban.

2022. aug. 4. 01:02
 30/53 anonim ***** válasza:
Továbbra is azt tudom mondani, bár nem akartam többször leírni, hogy ne tünjőn úgy, hogy erőlködök, de pszichiáter/pszichológus. Ezeket a traumákat fel kell dolgoznod, és ha ez megvan, akkor fog menni az edzés, stb.Ott nem a sablonszöveget mondják majd, mint itt, hanem segítenek ezen. Mindenesetre gondolkodj el rajta.
2022. aug. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!