Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Genetikai hulladék volnék?

Genetikai hulladék volnék?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, nyomorék keskeny vállalkal, szar előreálló fogakkal. Oldalról lapos nyomorék arccal. Semmi izom, 176 centivel 55 kiló. Hangom mint egy 15 éves kislánynak. Hányni tudok magamtól. Se barátok, se munkahely, se nők. Mindez emiatt. Undorító vagyok, fel fogom akasztani magam.
2022. aug. 3. 23:47
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:

28- azert ajanlottak tobben is a sportot mert sajat tapasztalat es hat. Hiaba klise. Az ember mindig ia mozgasban volt, nem otthon tunyult a gep elott es azon filozott hogy kibuz.izta le a szalagavaton. Sport onbizalmat ad. Edzi a testet es az elmet. Ha edzettel volna akkoriban, siman lesz.rtad volna a masik eszementet hogy mit mondd rad. Megis kit erdekel? Rendbentartott testben ep lelek.

Klise ide vagy oda, milenne ha elkezdenel sportolni holnapi nappal kezdve: 3x/het 1 ora futas. Ezt 2 hetig. Utana 5x/het 1 ora futas. A futast lecserelheted kondira vagy uszasra. Csak csinaljunknegy probat. Egyel hozza egeszsegesen es fejleszd magad. Talalkozunk egy honap mulva, ea ha tenyleg azt irod hogy semmit, DE SEMMIT nem segitett akkor igazat adunk.

Addig nem. Probald ki es ne nyafogj tovabb.

2022. aug. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem hiszem el. Komolyan azt hisztitek, hogy nem jártam már többízben is pszichológusnál?

Ismételten mondom, egyedül NEM tudok elmenni edzeni. Nem, hogy edzeni nem tudok lemenni, de már sehova ahol beszélni kell. Nekem egy ember segítsége kell, nem üres üzenetek.


Jártam pár évvel ezelőtt edzőterembe meg még személyi edzőt is fizettem. De miután már anyagilag megterhelő volt hetente 15 ezret kifizetni meg még a bérlet, megpróbáltam egyedül menni. Minden egyes alkalommal hányinger közeli állapotban mentem le az idegességtől. Pár alkalom után fel is adtam. Nem a testemet szégyellem hanem egyszerűen a hangomat meg azt hogy úgy nézek ki mint egy elcseszett fejletlen tinédzser. NEM tudok elmenni egyedül edzeni, ismétlem

2022. aug. 4. 09:06
 33/53 anonim ***** válasza:
75%

FUTÀSNÀL ESTE A FALU/VÀROS UTCÀIN KIVEL KELL BESZÈLGETNI EMBER????

Csak egy futócipő kell hozzá! Se pénz, se beszéd!

Komolyan kiakasztasz. Mindenhol csak a kifogás.

2022. aug. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:
56 kilóval futás. Király
2022. aug. 4. 09:47
 35/53 anonim ***** válasza:
86%
Miban akadályozna mégis, hogy 56 kg vagy?:D
2022. aug. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
64%
Mindenre van kifogásod. Gondolom képet nem mutatsz.
2022. aug. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
75%
Szerinted normális ahhoz igazodni, hogy nem bírsz egyedül kondiba menni? Ha nem vagy elégedett a külsőddel akkor a rendszeres eddzésen kívűl nagyon mas alternativa nincs. Rà kell venned magad arra, hogy be bírj menni egy terembe egyedül. Ha meg végképp nem megy akkor otthon is lehet eddzeni, ingyen vagy esetleg kondi parkba. De olyan szinten elutasítasz bármiféle tanácsot, hogy kiváncsi leszek erre mi a kifogás.
2022. aug. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:
Kifogás nincs. Jöjjön el velem valaki.
2022. aug. 5. 08:27
 39/53 anonim ***** válasza:
87%
Mi az hogy nincs kifogas? Igyanazzal a kifogással válaszoltál a felvetésemre, mint a többi válaszra. (37es vagyok)
2022. aug. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:
Eljössz velem kondiba? Nem. Ezentúl nincs miről beszélni.
2022. aug. 5. 09:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!