Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Genetikai hulladék volnék?

Genetikai hulladék volnék?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, nyomorék keskeny vállalkal, szar előreálló fogakkal. Oldalról lapos nyomorék arccal. Semmi izom, 176 centivel 55 kiló. Hangom mint egy 15 éves kislánynak. Hányni tudok magamtól. Se barátok, se munkahely, se nők. Mindez emiatt. Undorító vagyok, fel fogom akasztani magam.
2022. aug. 3. 23:47
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:
Csak annyit hajtott az összes, hogy fogadjam el. Na én meg nem tudom. Más se tudná. Ebben biztos vagyok. Legalább egy gyerek az egyetemen megmondta, hogy ő felkötné magát fixen.
2022. aug. 6. 19:27
 52/53 anonim ***** válasza:
Olyan dolgokra kéne összpontosítanod, ami pozitív, ne mondd, hogy semmi jó tulajdonságod nincs. Nekem sem volt egy időben egyáltalán önbizalmam, tudom, k..va nehéz, de ha magadon nem segítesz, más ha beleszakad, sem fog tudni ...
2022. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem lennék nyitott a segítségre. Csak nekem épp nem a dilidoki segítsége kell, hanem egy másik emberé, egy baráté, aki sajnos nincs.
2022. aug. 6. 19:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!