Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy ne érezzem...

Mit tegyek hogy ne érezzem azt hogy nem akarok élni?

Figyelt kérdés

Nem látom értelmét semminek, gyűlölöm magamat ahogy kinézek és azt is amilyen belül vagyok.

Semmi nem okoz örömet kivéve talán az evés de az se mindig mert sokat rossz a gyomrom inkább figyelemerterelésnek jó.

Folyamatosan ideges vagyok néha megütöm magamat vagy a falat hogy kicsit csökkenjen ez az érzés de utána jönnek a durvább gondolatok hogy mit csináljak magammal de végül nem teszek semmit.

Nem szeretek már kimozdulni sem idegesítenek az emberek, félek hogy belém kötnek. Rosszabbnak érzem magam mindenkinél.

Hiába próbálom elterelni a figyelmemet nem segít. Semmise segít...



2022. aug. 4. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy, fiu vqgy, vagy lany, mit dolgozol, milyenek az eletkorulmenyeid? Valamin valtoztatni kell de igy nehez kitalalni, hogy min. Pedig nem vagy remenytelen eset, ha mar kiirtad a kerdest.
2022. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
23 éves lány. Jelenleg nem dolgozok az a baj hogy nem is látom egyébként értelmét a munkának azon kívül hogy nyilván muszáj ha az ember nem akar az utcára kerülni de arra amit szerettem volna nem hiszem hogy valaha is lesz pénzem.
2022. aug. 4. 17:43
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy azt érzem inkább meghalnék már minthogy emberek közé menjek
2022. aug. 4. 17:47
 4/6 Semuhi válasza:
24%
Ajajj nene en hasonlo cipöbe vagyok de a munka kell mert igyis sok idom van örölni magam .. nemhogyha még melom nem lenne
2022. aug. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
22%
Tudom, hogy nem hiszed el, de ha rendbe tennéd az étrendedet, megszűnnének a problémáid. A mai nyugati típusú táplálkozás az oka a fiatalok körében járványszerűen terjedő mentális betegségeknek.
2022. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13%
Könyörgök, hát nagyon jól tudod, hogy pont erre a betegségre való a pszichológus! Lehetőleg magán, ha valaki ki tudja fizetni, de a semminél még a tb alapú ingyenes is jobb. Ez nem most kezdődött nálad, ne reménykedj, hogy szakértő beavatása nélkül csak úgy fogja és elmúlik!
2022. aug. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!