Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minden reggel stresszelek....

Minden reggel stresszelek. Mivel tudnám ezt megszüntetni?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdtem az új (első) munkahelyemen és azóta minden reggel gyomoridegem van és megy a hasam. Bármit megeszek és 3 perc múlva már rohanok is a WC-re (itthon nem). Mindig izgulok hogy nem tudok reggel felkelni (3:30), mert a nyáron eléggé hozzászoktam a 9-10 órás keléshez és egy idő után nem tudtam felkelni az ébresztőre se. Eddig a héten még nem volt gond és volt hogy már 1:20-kor felkeltem magamtól, de amint kimegyek a házból megjelenik a gyomorideg és hasmenés, ami el is múlik 1-2 óra után. Bent mindenki kivétel nélkül nagyon jófej és kedves (a munkatársak, az irodisták, a takarítónők és még a főnök is), sőt még a legjobb barátom is a munkatársam és egymás mellett dolgozunk. A munkám egyáltalán nem stresszes, szóval nem értem mi lehet a bajom. Mostmár attól is parázok hogy "baleset" történik evés után, szóval hétfő óta 4-szer ettem összvissz.

2022. aug. 4. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
széntabletta, és citromfű.
2022. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Pszichológus
2022. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
36%
Gyenge mellékvese. Amíg a melatonin jelen van, nem képes kortizolt termelni, aztán amint a melatonint lebontja a máj, nekiáll ezerrel. Az pedig stresszt okoz.
2022. aug. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A mellékvesémnek tudtommal semmi baja :D Meg csak a munkahelyen nem működik? A pszichológuson én is gondolkodtam, de jelenleg kicsit drága nekem :/ Mindenesetre köszönöm a válaszokat!
2022. aug. 9. 05:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!