Segitseg kérdése:

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
itt vagyok csak 16 évesen és az életemmel nem tudok mit kezdeni. Kapcsolatom sosem volt, mert nem elég, hogy csúnya vagyok, de még introvertált is. Ha valakivel neten elbeszélgetek, képet kér, elküldöm neki, majd többet nem beszélünk, barátaim sincsenek, nem járok sehova, mert csak égetem magam mindenhol, a sulival nem tudok foglalkozni, mert nincs hozzá elég életerőm, dicséretet már évek óta nem kaptam senkitől, nincsen hobbim, különösebben nem is értek semmihez, alig van érdeklődési köröm másokkal, akik intelligensnek tituálnak később visszavonják, tehát okos sem vagyok. Mazoistának tartják magukat az emberek akikkel beszélek. (nem, nem szoktam annyit panaszkodni nekik, mint most itt) Tudom, hogy még fiatal vagyok, előttem az élet, változzak meg, meg ezer és másik sablon duma, ami egyáltalán nem segít már rajtam. Valami tipp ezellen az egész ellen? Úgy gondolom ez tényleg nem élet.

2022. aug. 6. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Min akarsz változtatni?(ha akarsz egyáltalán)
2022. aug. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Első sorban egy pszichológust javasolnék ( alá becsülik sokan ).


Most kaptunk egy csomó negatív tényezőt, de igazából magadról nem meseltel . Ezek alapján bárki azt mondja, hogy nem is akarod a javulást és negatív vagy. Szóval biztos jön pár ilyen komment, amitől megint csak rosszabbul érzed majd magad .


Első sorban talán magadat kellene megismerni / értékelni ( igen ez is sablon duma) , de úgy igazán . Mert akkor fog tudni más is. Tudod a negatív kisugárzást mások is észre veszik, és őket is nyomja lefelé . Mivel valószínű melyen benne vagy ebben, tényleg egy szakember tud segíteni. Beszéld meg a szuleiddel, kérd a támogatásukat. Nem csodát kell várni, de légy őszinte majd, már az is segít, ha igazán kiadod magadból. Valószínű van pár elfojtott oka annak, miért vagy ilyen jelenleg, de ezt egyedül nem

Fogod tudni tartósan megoldani .

2022. aug. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell lépni a komfortzónából. Újabb sablon duma, de nálam például bevált, mondjuk én nem láttam ennyire negatívan a világot

Egyébként milyen érdeklődési köreid vannak? Iskolán kívül miket szoktál csinálni, mivel telik az idő? Most a nyarat mivel töltöd?

2022. aug. 6. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező: #2 és #3 hozzászólók nagyon jókat írtak.

Miért érzed úgy, hogy nincs erőd, ezek az érzések ikor, hogyan kezdődtek?

Valóban, a pszichológus nagyon tudna segíteni.

Most nyáron is mehetnél hozzád közel eső programokra, ismerkedni.

2022. aug. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Először is pszichológus, aztán pedig keress új célt, akár hobbi is jó lenne, egy sport pl, mert sok pozitív érzést tud adni. Ha van célod, hogy pl tanulsz valami szakmát, bármi, az nagyon jó és lesz mi előre vigyen.
2022. aug. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!