Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátriai ügyelet hogy...

Pszichiátriai ügyelet hogy működik?

Figyelt kérdés
El fog fogyni a gyógyszerem és nem érem el az orvosomat, mert szabadsagon van, se senkit aki tudna ebben az ügyben intézkedni. A Xanax elvonási tüneteim elég durvák lesznek, így szeretnék rá felkészülni hogy hova tudok fordulni, ha már nagyon nem bírom vagy epilepsziás rohamom lesz miatta. Értelemszerűen mentőt ilyen miatt nem akarok hívogatni. Nem kérek olyan válaszokat, hogy van másik orvos, mert nincs, körüljártam már az egészet. Egyedül az ügyelet érdekel. Be kell menni a kórházba vagy hogy működik?
2022. aug. 10. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

google: ügyelet + település/kerület neve, ahol élsz

elvben a háziorvos látja, hogy milyen gyógyszert írt fel neked, és ő is tud fel írni ugyanolyat.

2022. aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erre nekem azt dobta ki, hogy ott nem látják el a pszichiátriai problémákat. Háziorvosom szabin van, a helyettes nem ír ki semmit, de mint mondtam, már körbejártam ezt a témát.
2022. aug. 10. 15:33
 3/6 anonim ***** válasza:

áh, ahol a te pszichiátered rendel, ott nincs más, aki helyettesítse?

a mentősöket ilyesmivel is fel lehet hívni, hátha. más ötletem nincs.

2022. aug. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Magán és a klinikán nincs másik pszichiáter. A tb-s pszichiáter nem vállalt el régen se (ez is megér egy misét), amúgy is időpont kell hozzá. Sajnos el lett számolva a gyógyszeradagom és rosszul lett felírva, emiatt vagyok ilyen helyzetben. Persze drogosnak néz mindenki, aki mindenhol a Xanaxot keresi. Ez van. Megpróbálom túlélni, de legutóbb a hirtelen megvonáskor volt epilepsziás rohamom is.
2022. aug. 10. 17:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Hol vagy helyileg?
2022. aug. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok mint te, 15. kerület.
2022. aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!