Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes-e ellátogatni a...

Érdemes-e ellátogatni a pszichiátriára vagy inkább ne húzzam az orvosok idejét a valós betegek elől?

Figyelt kérdés

2022. aug. 11. 10:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Van-e egyáltalán jelentősége a pszichiátriának?
2022. aug. 11. 10:54
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdemes ellátogatni, mert sok hasonló gondolkodású embert ismerhetsz meg a váróban.
2022. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
Az nem önkéntes alapú. Ha orvos beutal, mész, ha akarsz, ha nem.
2022. aug. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Van tapasztalatom állami pszichiátriával, én még csak a közelébe sem mennék. Viszont nem teljesen értem, hogy most te mit szeretnél. Mármint, csak ellátogatni? Vagy befeküdni? Szerintem ellátogatni értelme sem lenne, a kutya sem foglalkozna ott veled, még ha bent fekszel, akkor is alig ha néznek feléd.
2022. aug. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hs beutal sem kötelező menni, kivéve ha veszélyeztető állapot áll fenn.


Ha van tüneted érdemes menni. Ha nincs, akkor nem.

2022. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar felmerult benned, igen jarj utana! Nalam 50 evesen diagnosztizaltak az Aspergert! Az egesz eletem mashogy telt volna, ha tudom korabban! Csak azt ereztem, hogy mas vagyok. Ezt megkaptam mindenhol: voltam idiota, gyagya, lusta, sziciopata,hulye nem sorolom! Valoszinu hogy tudnak segiteni.
2022. aug. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az enyém jó, Békáson. De nehéz bejutni.
2022. aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6


Hú én is ezt éreztem eddigi 35 évem alatt, hogy más vagyok, nem értem az embereket és ők sem, nem tudok kapcsolódni velük. Lehet az Asperger az oka? Jó lenne kideríteni.

2023. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!