Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Spitomin vagy Buspiront szed...

Spitomin vagy Buspiront szed valaki?

Figyelt kérdés
Elvileg ehhez nem lehet hozzászokni. Ha van valakinek tapasztalat kérem írjon. A frontint szeretném leváltani vele amit szorongás-pánikbetegségre szedek.
2022. aug. 15. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Senkire sem hat egyformán. Szedtem Frontint is, de csak annyi hatása volt, hogy fáradtabb voltam tőle egy rövid ideig és szédelegtem. Szóval semmi jótékony hatása nem volt, csak mellékhatások és csak rövid ideig.

A spitomin sem ért nekem semmit. Több hónapos kúra után is annyit használt, mint egy szem cukorka. Szóval tökmindegy, hogy mást kiüt-e a frontin, vagy másnak hasznos volt-e a spitomin, ha neked meg sem kottyan.

Több bogyót már nem próbáltam, nem fejtettem meg, hogy nekem miért nem hat semmi.

2022. aug. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1/1 tehát akkor maradt a pánikkal való küzdelem? Egyébként sokan mondják, hogy ezzel előbb vagy utóbb saját magunknak kell megbirkózni, egy bogyó sem fog csodákat tenni....
2022. aug. 16. 07:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet neked működne valamelyik bogyó. Rám nincsenek jó hatással, tán még valami antidepis cuccot megpróbálhattam volna, de sokat hallani, hogy impotenciát okoz, 28 évesen pedig még nem nagyon merem megkockáztatni, főleg ha ez sem hatna.
2022. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ruru válasza:
Sitomint szedek. Nem okoz rászokást, ahogy haladsz a terápiával ha jársz vagy fejleszted magad szépen lassan el lehet hagyni. Ezért remek kis gyógyszer szorongásra. Nem erős és nem kell belőle több, hogy használjon aki esetleg sokáig szedi...
2022. dec. 16. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!