Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik gyógyszer oldja a...

Melyik gyógyszer oldja a gátlásokat?Van bármiféle ilyen hangulatjavito?

Figyelt kérdés

Pl viselkedik úgy a hatása,mint ha alkoholt innek?

Egyszerűen felemelő az az állapot.

Panikbeteg vagyok,és állandóan szorongok minden apróságon,van olyan hangulatjavito,aminek ilyen hatása van?


2022. aug. 16. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Drága a pia?
2022. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az antidepim oldott ezeken picit. De ezt beszéld meg az orvosoddal.
2022. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hamarosan megyek pszichiáterhez,az lesz.Csak érdekelt van e pontosan valami hasonló gyógyszer.

1!nem szeretnék alkoholt inni.:D

2022. aug. 16. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Én annyira beteg vagyok, hogy részegen is csak magam analizáltam, mennyire vagyok ittas, tudok-e összetetten beszélni, tudok-e koncentrálni... Kiderült, hogy részegen is egy unalmas idegbeteg vagyok. Kiderült az is, hogy bírom a piát, pedig nem voltam hozzászokva. Simán ment a sör, vodka...

Ja nem, mert behánytam, de legalább megtanultam egy életre, hogy az alkoholnak csak negatív hatása van rám nézve.

2022. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A rivotril ilyen, de addiktív. Nagyon.
2022. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs. Hasonló van.
2022. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Báta-blokkoló, régen a zenészek használták lámpaláz elnyomására. Csökkenti a szapora szívverést, remegést.
2022. aug. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!