Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon bűntudatom van és...

Nagyon bűntudatom van és félek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Felmentem egy webcam chat oldalra (funyotv) és alsónadrágban voltam, azt látták a kamerába, két napra kitiltottak, de nagyon félek hogy valami rettenetes bűnt követtem el. Ugye nem kell ez miatt aggódni? Hiszen nem voltam meztelen és nem volt szexuális tevékenység se
2022. aug. 19. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Tulsagosan rastresszelsz. Megtortent, letiltottak 2 napra, ezzel ennyi. Nem tortent nagy baj. Legkozelebb oltozz fel.
2022. aug. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Psycho ***** válasza:
100%

Ha az alsónadrágban webcamerázás akkora rettenetes bűn lenne, a fél világ börtönben volna. :)

Persze túloztam (#humor - a gyengébben kedvéért).

Tény, hogy az egyes oldalakon vannak irányelvek, pl. az, hogy legyél felöltözve. Ezt megszegted, ezért megkaptad az ehhez mért méltó büntetést: tiltottak 2 napra.

Parkolójegy nélkül parkolni a fizetős helyen is "rettenetes bűn". Akkora, hogy kapsz egy párezres csekket és ennyi. Kb. ehhez tudnám hasonlítani.

2022. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!