Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A gyakori kérdések felhasználó...

A gyakori kérdések felhasználói körében az arányokat tekintve hányszorosan több a szociopata mint a teljes népesség körében?

Figyelt kérdés

2022. aug. 24. 18:58
A kérdező szavazást indított:
2X
3X
10X
100X
1000X
10 000X
100 000X
1 000 000X
1 000 000 000X
Számokban nem lehet kifejezni
23 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legfeljebb 2-3x, ebben a kategóriában viszont rengeteg, ha nem is szociopata, de gonosz, megkeseredett ember tömörül. Sehol ennyi öncélú bántást és ilyen kevés hasznos választ nem látni, csodálom, hogy a modik ingerküszöbét ez nem éri el.
2022. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont ezután fogalmazódott meg bennem ez a kérdés. B@szki valaki leírja a problémáját itt, aztán úgy alázzák szét a válaszokban, hogy esküszöm minden lelkiismeretfurdalás nélkül keresnék fel sok válaszolót az éjszaka közepén, hogy néhány létfontosságú szervüket eltávolítsam és osztogassam olyanoknak akik rászorulnak.
2022. aug. 24. 19:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Kb. egy évvel ezelőtt olvastam, hogy meghalt a volt középiskolám egyik diákja mert tüdőtranszplantációra várt és időben nem találtak donort. Szerintem innen nyugodtan lehetett volna nézelődni, mert az alapján amiket ideírnak fogadok, hogy egykét baromállat még az előző mondaton is röhög.
2022. aug. 24. 19:30
 4/5 anonim ***** válasza:
X + 1
2022. aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokan itt vezetik le a frusztrációjukat, hiszen ez egy névtelen oldal, és nem jár következmény a sértegetésért.

Biztosan vannak itt szociopaták is, pl. nem rég derült ki, hogy egy gyilkos itt kérdezgetett a jogi kategóriában. De az emberek többsége szerintem csak feszült és örülnek, ha más is az.

2022. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!