Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mik a tapasztalataitok a...

Mik a tapasztalataitok a digitális detoxszal(pár nap laptop és telefon nélkül) kapcsolatban? Tényleg kitisztul az agy? Milyen elvonási tünetek vannak?

Figyelt kérdés

2022. aug. 29. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem pár napban gondolkodnék, hanem minden nap egy idő sávban, amikor már nem használod ezeket, illetve minden nap egy maximum időmennyiség.


Egyébként önmagában az jó, hogy az ember kontrollálja, mit csinál. Hogy kitisztul-e az agy, nem tudom, de jobb lesz a hangulata. Viszont hogy ez tényleg működjék, az életmódon, szokásokon is változtatni kell: kell egy alternatív elfoglaltság, illetve meg kell tanulni újra, hogy esetleg nem csinálok semmit jó ideig.

2022. aug. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon hagyom a mobilomat, határozottan felszabadultabb vagyok. Ha a bankkártyámat hagyom otthon, az izgisebb.
2022. aug. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nagyon jó és mindenkinek kellene kb manapság.millió tanulmány van a screentime káros hatásairól..
2023. jan. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!