Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegessègből szszármazó...

Idegessègből szszármazó hányinger/hányás leküzdèse lehetsèges e?

Figyelt kérdés
Ma reggel ideges vagyok, ès most hánytam ez miatt. 1* hányok, ès utánna jobban vagyok. Utánna is ideges vagyok, de nem kell hányni. A kiváltó ok a munkám, de csak hètvègèn van ez, mikor sok munkàm van. Esetleg valami tanács?
2022. szept. 3. 07:53
 1/1 anonim ***** válasza:
21%
Igen, gondolja arra, hogy most komolyan kinyirod magad a munkad miatt?! Tudod milyen kovetkezmenyei lehetnek az allando stresszelesbek? Rohadtul nem eri meg, hidd el, tudom. Nincs az a munka. Vannak jo gyakorlatok amiket probalgathatsz, de ha nem megy akkor pszichológus segit. Ulj le, veggyel 10 nagy levegot nyitott ablaknal. Erosen kezdj koncentralni egy neked nyugtato dologra, emlekre, szemelyre. Zarj ki mindent es mindenkit. Aztan szepen kezdj beleszoni a kigondolt kepbe mas dolgkat is. Haladj szep lassan, (pl ha egy hazra gondolsz, kepzelj melle vuragokat, keozeld el a szinuket, aztan mehecskeket,majd a falnak tamasztva egy letrat, fuvet fat, haziallatok) mindekozben folyamatosan egyenletesen lelegezz. Nekkem ez valt be a legjobban, de tobb ilyen gyakorlat is van
2022. szept. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!