Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megcsalás utáni melankóliából...

Megcsalás utáni melankóliából hogyan lehet kilábalni?

Figyelt kérdés
Holnap lesz 1 hónapja hogy megtudtam, hogy a párom nem csak hogy megcsalt, de sosem szeretett, és végig csak hülyített. Azóta olyan vagyok mint akit kicseréltek. Semmi nem tesz boldoggá, minden és mindenki idegesít. Olyan vagyok, mint egy zsémbes öregember. A szeretet minden formájától elfog egy ilyen megmagyarázhatatlan undor, már beszélgetni is utálok, nemhogy ölelkezni vagy ilyesmi. Nagyon szeretnék kijönni ebből az állapotból, mert már mindenkinek az idegeire megyek, magamat is beleértve.

2022. szept. 7. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Biztosan nem leszek népszerű, de írásodból nagyon úgy tűnik: kívülről vártad a saját "boldoggá válásodat", a másik embertől, a párkapcsolattól, rózsaszín ködtől...


Tud segíteni a párkapcsolat lezárásában, elgyászolásában pszichológus. El kell gyászolni ezt is... Mert veszteség. Gyászolni kell ami nem volt soha, amilyennek képzelted, amit beleláttál...

Ha túl vagy rajta, jöhet új párkapcsolat, de a belső békét, boldogságot ne onnan várd.

2022. szept. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha már te magad is unod, akkor csak te tudsz róla tenni, hogy ne legyél zsémbes öregember. Hát ne zsémbelj, járj el családdal, barátokkal, kollégákkal, menj kondizni, egyéb sportot űzni, moziba, állatmenhelyre, kirándulni. Nem kell beszélgetni, ölelkezni meg pláne nem.
2022. szept. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom, őszintén nem is nagyon beszélsz ezekről senkivel.

Mennyi ideig tartott a kapcsolat, hány évesen, hogy ismertétek meg egymást? Mennyire megalapozott az információd, hogy az ő szemében semmit nem ért a kapcsolat?

Másik lány/pasi van a képben?

2022. szept. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!