Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mik az agydaganat tünetei?...

Mik az agydaganat tünetei? Sajnos súlyosan szorongok amiatt hogy az van. Valaki nyugtasson meg mert már elegem van… Sosem voltam fejfájós, aztán ma egész nap fájt a fejem a homlokomnál. Kibírhatóan de mivel nem vagyok fejfájós ezért félek.

Figyelt kérdés

2022. szept. 13. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az agydaganat nem egy nap alatt alakul ki... Attól, hogy egy napig fáj a fejed, még nincs agydaganatod.
2022. szept. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az agydaganatnak többnyire nem fejfájás a tünete.
2022. szept. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Szóval a világ leggyakoribb és legáltalánosabb panaszával agydaganatot vizionálsz?


Nem tudom hány éves vagy, gondolom nem szokott fájni a derekad. De mondok egy nagyon meglepő dolgot: majd fog! Ha nem most, majd 20 év múlva, de fog.


Az, hogy eddig nem fájt a fejed, az nem jelenti azt hogy a következő 30 évben nem fájhat. Nem is értem az összefüggést, na mindegy.


Ha a fogad fáj akkor szájrákot feltételezel? Torokfájásnál garatrákot? Vagy hogy mennek a víziók?

2022. szept. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ma nagyon sokunknak fáj a feje. Gondolom, valami éghajlati változás jön. Vegyél be Quarelint.

Van ilyen. Ha érzékeny vagy, egyre gyakrabban.

2022. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a hipochondriádat kéne kezeltetni.
2022. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az #5 megelőzött. 😎
2022. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A fej fájásnak ezer oka lehet. Nincs neked agy daganatod. Az agy daganat az nem alakul csak úgy ki hirtelen. Az agy daganat legelső tünete, hogy reggel mikor még ágyban vagy, fel ülsz és sugárban hánysz. Összetett tünete van amúgy. Kettős látás, imbolygó járás, állandó hányinger, hányás, állandó szédülés, stb. Neked inkább pánikod van és hioochondria.
2022. szept. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez a front.
2022. szept. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!