Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy szorongással élő embernek...

Egy szorongással élő embernek jót tesz ha belekényszeríti magát olyan helyzetekbe amiktől fél?

Figyelt kérdés

Én ezzel próbálkozok valószínűleg szociális szorongásom van néha pánikrohamra utaló tünetek egy ideig nem mertem kimenni a házból se. Már egy ideje rendszeresen kimegyek 1 órát utazok emberek közé tehát nem kerülöm el amitől félek mégse javul az állapotom sőt néha még rosszabbul érzem magam mint ezelőtt.

Mindenki azt mondta csak szedjem össze magamat és menjek emberek közé de nem segít nem érzem azt hogy könnyebb lenne. Pedig hiába vagyok nagyon rosszul mégis elmegyek de koncentrálni például nem tudok semmire szinte alig élek.

Nem tudom mit csinálok rosszul...



2022. szept. 14. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichológushoz vagy ha nagyon rosszul érzed magad akkor pszichiáter szakorvoshoz
2022. szept. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet azt kéne mert bármit csinálok még ha jobb is egy kicsit valahogy mindig visszazuhanok ebbe már félek hogy soha nem fog elmúlni.
2022. szept. 14. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mint szorongó ember, azt mondom, igen, jót tesz. Muszáj.
2022. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is rontott az állapotomon jelentősen. Durvább traumákat okozott. Most kezel vele pszichológus.
2022. szept. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!