Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám lerakni 10 év...

Hogyan tudnám lerakni 10 év nagy dózisú szedés után a Xanax-ot?

Figyelt kérdés
Jelenleg 7x1 mg-ot szedek, tudom, hogy rettentő soknak tűnhet, de ilyen a tolerancia, ez arra elég, hogy funkcionálni tudjak, én is 2x0,5 mg-mal kezdtem. Gyermekpszichiáter írta fel először, amikor 16 éves voltam pánikrohamok miatt, ami több komoly fájdalmas kórházi beavatkozás után jött elő. Jelenleg is járok pszichiáterhez, de sajnos nem fogadnak semmilyen rehabilitációs osztályon, mert dialziált beteg vagyok, a veséim leálltak és el lettek távolítva még 15 éves koromban és 2x átestem sikertelen veseátültetésen, plusz magasvérnyomásom is van az alapbetegségem miatt. Mivel a megvonás fokozhatja a vérnyomást, az amúgy is magas vérnyomásom miatt stroke-ot kaphatok, ez volt az indok, próbáljam csökkentgetni. Az orvosom mióta ez kiderült, havonta fogad, felírja a gyógyszert, amúgy nagyon aranyos, beszélget velem, de nem segít a leszokásban. Bárki, aki sikerrel járt, mindegy, hogy 0,5-öt raktál le, vagy 10 mg-mot. Ha tudsz nekem segíteni pár jó tanáccsal előre is köszönöm.

2022. szept. 17. 22:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos nincs ötletem azon kìvül, hogy a gyermekpszichiáter lámpavas-dekorációként végezze. Ketogén étrend? Nem tudom, neked még megfelelne-e, nézz utána, hátha.
2022. szept. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Olvastam már a ketogén étrendről. 170 centi vagyok és 54 kiló, nem merném megkockáztatni, így is a nephrológusom folyamatosan, sajnos sikertelenül, próbál hízlalni tápszerekkel, pedig rendesen táplálkozom, az étvágyam kiváló. 30 éves férfi vagyok, szóval ez nagyon kevés.
2022. szept. 18. 00:05
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
Ne itt kérj laikusoktól tanácsot, fordulj egy addiktológushoz.
2022. szept. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha még egy rehabilitációs intézmény sem meri vállalni a leszoktatást az alapbetegségeid miatt, mi hogyan merjünk bármit javasolni?
2022. szept. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%
Nekem sikerült leszoknom 2 mg-ról, de hiába mondom el mindenkinek, hogy hogyan, senki nem csinálja utánam. Én már feladtam, hogy embereknek segítsek a leszokásban.
2022. szept. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%

Utolsó!

Neked h9gyan sikerült?


Èn 1,5 mg-ot hagytam el.

2022. szept. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem a magas vérnxomásra gyógyszert felíró orvossal beszéld meg. Ha vki tanácsot ad és felmegy a vérnyomásod, mit csinálsz?


Nem ertem, hogy egy orvosi intézményben miért tartják veszélyesnek, ha ők állítják le és miért gondolják jónak, ha magadnak. Úgy nem mehet fel a vérnyomásod?


Lehet, h finanszírozásba kavart volna bele, ha onnan jársz dialízisre.

2022. szept. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%
16 év után fél éve tudtam elhagyni a Xanaxot. Pár hét brutális volt, szó szerint 0 percet aludtam. Végül pszichiáter segített, Trittico kellett az alvás rendezéséhez. Azóta jól vagyok. Keress szakembert, ne próbálkozz egyedül, nagyon veszélyes! A Xanax egy alattomos, nagyon erős agyi függőséget okozó gyógyszer, le lehet jönni róla, de még az egyébként egészségeseknek sem tanácsos egyedül elkezdeni.
2022. szept. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Van pszichiáterem, addiktológus, mindig azt mondja “különleges helyzetben” vagyok. Megkérdezem ezt a Trittico-t tőle (bár a jó ég sem tudja, hogy szedhetem-e vesék nélkül).
2022. szept. 18. 12:45
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Érdekelne, hogy ki ez a sok skizofrén, aki mindenkit lepontoz. Nem azért csinálja, mert a válaszok nem hasznosak, hanem mert valami baja van.
2022. szept. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!