Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rámtört váratlanul egy erős...

Rámtört váratlanul egy erős pánik, attól hogy azt éreztem jelen vagyok vagy ott vagyok, ez mitől van?

Figyelt kérdés
Váratlan és érthetetlen volt, másképp nem tudom leírni, minthogy azt éreztem ott vagyok, de úgy mint azelőtt sosem, egy felismerésszerűség volt, és olyan erős félelem, vagy pánik kísérte amilyen erősségű félelmet sosem éreztem, brutálisan erős volt, valamiféle halálfélelem, vagy nem is tudom. Nagyon valóságos volt, valóságosabb mint amit most valóságnak hívunk, mintha az lett volna az igazi valóság, a mostani pedig egy álomszerű, vagy képzeletszerű ahhoz mérten, de ide akartam visszamenekülni, tehát inkább az álomvilág, mert olyan volt mintha az igazi valóság valami borzasztóan, elmondhatalanul fájdalmas. Most ennyire sikerült leírnom, próbáltam úgy visszaadni ahogy volt, hogy hátha valaki tudja mi volt ez, mert emellett nem tudok elmenni, nem tudom elfeledni. Azelőtt nem volt pánikom vagy rosszullétem. Volt már valakinek ilyen? Vagy hallott valaki ilyet?

2022. szept. 18. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol "ott"?
2022. szept. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2022. szept. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Derealizáció,deperszonalizáció
2022. szept. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyébként velem is ez volt pár napja..

Szörnyű

2022. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Komoly? Ja brutális, ilyen félelmet még nem éreztem. De vajon mi volt olyan ijesztő rajta? Ezt nem tudom felfogni. Egyfajta valóságraébredésnek tűnt. De nem tudom hogy az volt-e ijesztő hogy túl szokatlan vagy pedig tényleg volt mitől félni. Na ezen eszem magam.
2022. szept. 18. 13:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, nem tudtam alaposabban megfigyelni mi történik, mert eltert a félelem ereje. Pedig érdemes lett volna szembeszállni a félelemmel, hogy lecsituljon és objektíven vizsgálódhassak, ehelyett inkább úgymond kimenekültem belőle, talán legközelebb lesz elég bátorságom szembeszállni a félelemmel, ha lesz ilyen.
2022. szept. 18. 14:19
 7/7 A kérdező kommentje:
Elterelt*
2022. szept. 18. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!